News Portal

 • आतंक सिर्जना गर्ने समूह नसमातिएको विरोधमा प्रदर्शन

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता ९ असोज २०७९
  ३३० पटक
  pradarsan ९ असोज २०७९

  नेकपा(एकीकृत समाजवादी) का भक्तपुर जिल्ला अध्यक्ष श्याम सुन्दर बस्नेतको घरमा पुगी परिवारलाई आतंकित पार्ने समूह नसमातिएको विरोधमा प्रदर्शन भएको छ । प्रदर्शनकारीहरुले आइतवार जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुर परिसरमा प्रदर्शन गरेका हुन् ।

  एकीकृत समाजवादीका जिल्ला नेताहरु र अध्यक्ष बस्नेतका शुभचिन्तकहरु प्रदर्शनमा सहभागी भएका थिए । उनीहरुले शान्तिसुरक्षा कायम गर्नुपर्ने, जनताको जिउधनको रक्षा गर्नुपर्ने, दोषीलाई तत्काल पक्राउ गर्नुपर्ने, सत्यतथ्य सार्वजनिक गर्नुपर्ने र संलग्न सबैलाई कानुनी कारवाही गर्नुपर्ने लगायत माग राखेका छन् ।

  भदौं २५ गते बिहान ३ बजे एक अराजक समूह डाका शैलीमा अध्यक्ष बस्नेतको गठ्ठाघर स्थित घरमा पुगेका थिए । आफैं ढोका फोरेर पसेको उक्त समूहले परिवारका सदस्यलाई सांघातिक आक्रमण गरेका र बस्नेतलाई खोज्दै उनी नभेटीएपछि धाकधम्की दिंदै निस्किएका बताइएको छ । उक्त घटनाबारे प्रहरीलाई जाहेरी दिएपनि कुनै कारवाही नभएको र २ साता बितिसक्दा पनि ५-६ जनाको उक्त समूहका एक जना पनि पक्राउ नपरेको प्रति प्रदर्शनकारीहरुले आक्रोश प्रकट गरेका छन् । उनीहरुले आइतवार प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्मा समक्ष ज्ञापन पत्र प्रस्तुत गर्दै दण्डहीनता अन्त्य हुनुपर्नेमा जोड दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राहत शिक्षक र सरकारबीच सहमति, आन्दोलन स्थगित

  राजधानी केन्द्रित आन्दोलनरत राहत शिक्षकहरूका माग सम्बोधन भएका छन् । सरकार र अन्दोलित राहत शिक्षक...

  ताथलीस्थित महायज्ञमा मेयरको उद्घोष : २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन वर्ष मनाइने

  चाँगु नारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले आगामी २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन बर्ष मनाउने तयारी गरिएको...

  मध्यपुर थिमिमा सिंहावलोकनको नयाँ शुरुवात

  madhyapur thimi municipality thimi

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले वार्षिक प्रगतीको समीक्षा गर्ने प्रचलन शुरु गरेको छ । नगरपालिकाले चागु आवको...

  ताथलीमा महायज्ञको उद्घाटन : सांसद थापाले गरे आयोजक बालयोगेश्वर विजयमूर्तिको प्रशंसा

  भक्तपुर क्षेत्र नं. २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले राज्यले गर्नुपर्ने काम बालयोगेश्वर विजयमूर्ति...

  बेहुली झैं बन्यो ताथली : भक्तजन संगै तानिए टिकटकर

  भक्तपुरको चाँगुनारायण ९ ताथलीमा बिहीबारबाट सुरु हुने श्रीमदभागवत विराट पितृ मुक्ति ज्ञान महायज्ञको तयारी सम्पन्न...