News Portal

 • मध्यपुरमा पत्रकारको सांस्कृतिक पदयात्रा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २२ मङ्सिर २०७९
  १६७ पटक
  भक्तपुर, २२ मङ्सिर २०७९

  मध्यपुर सञ्चार समाजको आयोजनामा मध्यपुर थिमिमा पत्रकारले सास्कृतिक पदयात्रा सम्पन्न गरेका छन् । य:मरी पुन्हीको अवसरमा बिहीबार पदयात्रा सम्पन्न भएको हो ।                                                                                               मध्यपुर थिमि नगरपालिकाको शंखधर पार्कबाट शुरु भएको पदयात्रा बालकुमारी हुँदै बोडेमा पुगी सम्पन्न भएको थियो । उक्त अवसरमा सहभागीहरुले एक दर्जन बढी सास्कृतिक महत्वका सम्पदाको अवलोकन भ्रमण गरेका थिए ।                                                                                                         मध्यपुरको कला, सस्कृती र सम्पदालाई  प्रचारप्रसार गरि आन्तरिक र बाहिरी पर्यटक भित्राउने उदेश्यले पदयात्रा गरिएको आयोजक मध्यपुर सञ्चार समाजका अध्यक्ष बाबुकाजी साँछें श्रेष्ठले बताएका छन् ।  समाजका सचिव एवं नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरका सहसचिव सुमन श्रेष्ठले जनाए अनुसार पदयात्रामा २ दर्जन बढी पत्रकार सहभागी भएका छन् र उनीहरूले करिब ३ किलोमिटर पैदल यात्रा गरेका छन् । पत्रकार आफै पदयात्रामा सहभागी  हुँदा मध्यपुरको सास्कृतिक महत्वलाई शब्द र चित्रमा उतारी देश बिदेशमा प्रचार गर्न सहयोग मिल्ने उनले बिश्वास ब्यक्त गरे ।                                                                                                                                     पदयात्रामा सहभागिता जनाएका नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरका अध्यक्ष जगतकृष्ण प्रजापतिले पत्रकार पेशाकर्मीका अलावा सामाजिक अगुवा समेत भएको भन्दै मध्यपुरको पर्यटन बिकासमा टेवा पुर्याउने मध्यपुर सञ्चार समाजको कार्यबाट अरुले पनि सिक्नुपर्ने सुझाव दिए ।   नेपाल पत्रकार महासंघबाट समाजको पदयात्रामा सचिव संजीप शुभचिन्तक, सहसचिव हेमराज ढकाल र सदस्य रामगोपाल तमखु समेत सहभागी भएका थिए ।  सहभागीहरुलाई स्थानीयले स्वागत गर्नुका साथै स्थानीय महिला समूहले आफैले तयार पारेको सम्यबजी र य:मरी खुवाएर आतिथ्यता प्रदान गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तोरीको उत्पादन बढ्ने भएपछि किसान खुसी

  पूर्वी नवलपरासीमा यस वर्ष नगदे बालीकोे रूपमा रहेको तोरीको उत्पादन बढ्ने भएको छ । यस...

  लामिछानेको धम्कीपूर्ण अभिव्यक्तिप्रति पत्रकार महासंघको कडा शब्दमा निन्दा

  नेपाल पत्रकार महासंघले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका अध्यक्ष रवि लामिछानेले पत्रकार सम्मेलनमा दिएको अभिव्यक्तिप्रति गम्भीर ध्यानाकर्षण...

  प्रजिअ रिजालको स्वागत

  सुर्खेत जिल्लाबाट भक्तपुरमा सरुवा भई आएका भक्तपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी खगेन्द्रप्रसाद रिजालको स्वागत गरिएको छ...

  खेल र खेलाडीहरुको क्षमता अभिबृद्धिका लागि राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाका नगरप्रमुख सुरेन्द्र श्रेष्ठले नगरपालिकाले खेलकुदको विकासलाई प्राथमिकतामा राखेर कार्य गर्दै आइरहेको बताउँदैं...

  अब प्रधानमन्त्री हुने गरी आउने लामिछानेको भनाइ

  राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) का सभापति रवि लामिछानेले अब आगामी निर्वाचनबाट आफू उपप्रधान र गृहमन्त्री...