News Portal

 • प्रतिनिधि सभामा भक्तपुरका थप २ जना सांसद बन्ने

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २५ मंसिर २०७९
  ५०३ पटक
  भक्तपुर, २५ मंसिर २०७९

  प्रतिनिधि सभातर्फ भक्तपुरका थप २ जना सांसद बन्ने भएका छन । भक्तपुरका समानुपातिक उम्मेदवारलाई उनीहरुको पार्टीले मनोनित गरे संगै २ सांसद थपिने भएका हुन् । यस अघि प्रत्यक्ष तर्फबाट प्रेम सुवाल र दुर्लभ थापा प्रतिनिधि सभामा निर्वाचित भएका छन् भने समानुपातिकबाट थप २ जना थपिने भएका हुन् ।

  समानुपातिकबाट प्रतिनिधि सभामा पुग्न सफल भएकाहरुमा नेपाली काँग्रेसकी रमा कोइराला पौडेल र राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका नेता सन्तोष परियार रहेका छन् । उनीहरु आवद्ध पार्टीले उनीहरुलाई मनोनित गरेको पत्र निर्वाचन आयोगको कार्यालयमा पठाएको हो ।

  प्रतिनिधि सभा सदस्यमा सिफारिस भएकी काँग्रेसकी रमा कोइराला पौडेल भोजपुरबाट राजनीति शुरु गरी पछिल्लो समय भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिकास्थित दधिकोटमा बस्दै आएकी छन् । भक्तपुरबाटै पार्टीको महाधिवेशन प्रतिनिधि निर्वाचित हुँदैं केन्द्रीय सदस्य समेत निर्वाचित भएकी कोइरालाले ट्रेड युनियन काँग्रेसको नेतृत्वमा रहेर राजनीतिमा योगदान गरेकी छन् ।

  यसैगरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बाट सिफारिस भएका सन्तोष परियार पनि सूर्यविनायक नगरबासी नै हुन् । सूर्यविनायकको गुन्डु निवासी नेता परियार रास्वपाको सुत्रधार मध्येका मानिन्छन । उनी नेकपा एमाले परित्याग गरी रवी लामिछाने नेतृत्वको रास्वपा निर्माणमा लागेका नेता हुन् ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई आत्मविश्वास, सहकार्य र निर्देशनको पालना सम्बन्धी अभिमुखीकरण

  भक्तपुर १ सल्लाघारीस्थित अक्सफोर्ड प्राक्टिकल स्कुलले विद्यार्थी मार्ग निर्देशन, प्रतिभा पहिचान तथा पुरस्कार वितरण कार्यक्रम...

  लौहकिन्थलीस्थित मझेरी क्याफेमा छापामार्दा १६ जना समातिए

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमी १ लौहकिन्थलीस्थित मझेरी क्याफेमा छापामारी प्रहरीले १६ जनालाई समातेको छ । उक्त...

  विश्व डाउन सिन्ड्रोम दिवसमा समावेशी शिक्षा र जिविकोपार्जन सम्बन्धी गोष्ठी सम्पन्न

  हरेक वर्ष बिश्व डाउन सिन्ड्रोम दिवसको अवसरमा विभिन्न कार्यक्रमहरू आयोजना गर्दै आइरहेको डाउन सिन्ड्रोम समाज...

  नेराकस (निजामती) को बागमती प्रदेशमा ढुंगानाको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन (निजामती) को बागमती प्रदेश अध्यक्षमा श्रवण ढुंगाना निर्वाचित भएका छन् ।...

  पारिवारिक दुश्मनीले लियो ११ जनाको ज्यान

  पाकिस्तानमा एक प्रमुख स्थानीय राजनीतिज्ञसहित एघार व्यक्तिको हत्या भएको छ । बन्दुकधारीहरुले मङ्गलबार सो नरसंहार...