News Portal

 • प्रतिनिधि सभामा भक्तपुरका थप २ जना सांसद बन्ने

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २५ मंसिर २०७९
  ८०४ पटक
  भक्तपुर, २५ मंसिर २०७९

  प्रतिनिधि सभातर्फ भक्तपुरका थप २ जना सांसद बन्ने भएका छन । भक्तपुरका समानुपातिक उम्मेदवारलाई उनीहरुको पार्टीले मनोनित गरे संगै २ सांसद थपिने भएका हुन् । यस अघि प्रत्यक्ष तर्फबाट प्रेम सुवाल र दुर्लभ थापा प्रतिनिधि सभामा निर्वाचित भएका छन् भने समानुपातिकबाट थप २ जना थपिने भएका हुन् ।

  समानुपातिकबाट प्रतिनिधि सभामा पुग्न सफल भएकाहरुमा नेपाली काँग्रेसकी रमा कोइराला पौडेल र राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका नेता सन्तोष परियार रहेका छन् । उनीहरु आवद्ध पार्टीले उनीहरुलाई मनोनित गरेको पत्र निर्वाचन आयोगको कार्यालयमा पठाएको हो ।

  प्रतिनिधि सभा सदस्यमा सिफारिस भएकी काँग्रेसकी रमा कोइराला पौडेल भोजपुरबाट राजनीति शुरु गरी पछिल्लो समय भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिकास्थित दधिकोटमा बस्दै आएकी छन् । भक्तपुरबाटै पार्टीको महाधिवेशन प्रतिनिधि निर्वाचित हुँदैं केन्द्रीय सदस्य समेत निर्वाचित भएकी कोइरालाले ट्रेड युनियन काँग्रेसको नेतृत्वमा रहेर राजनीतिमा योगदान गरेकी छन् ।

  यसैगरी राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी बाट सिफारिस भएका सन्तोष परियार पनि सूर्यविनायक नगरबासी नै हुन् । सूर्यविनायकको गुन्डु निवासी नेता परियार रास्वपाको सुत्रधार मध्येका मानिन्छन । उनी नेकपा एमाले परित्याग गरी रवी लामिछाने नेतृत्वको रास्वपा निर्माणमा लागेका नेता हुन् ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  शासक दलहरु मन्त्री पदकै निम्ति हानाथाप गरिरहेका छन् : गोसाई

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वागमती प्रदेश सभाका सदस्य सुरेन्द्रराज गोसाईले शासक दलहरु...

  सल्लाघारीमा जारी महोत्सवमा दैनिक हजारौको भीड, किनमेल र मनोरन्जन नै मुख्य आकर्षण

  सल्लाघारीस्थित १०८ रोपनी मैदानमा जारी ८ औं भक्तपुर औद्योगिक साँस्कृतिक पर्यटन तथा व्यापार महोत्सव धुमधामका...

  बागमती प्रदेशको महिला चालक उत्पादन कार्यक्रम भक्तपुरबाट शुरु

  बागमती प्रदेशमा महिला लक्षित रोजगार कार्यक्रम अन्तर्गत महिला सवारीचालक उत्पादन प्रक्रिया शुरु गरिएको छ ।...