News Portal

 • काभ्रे बस दुर्घटनामा परेका १४ जनाको पहिचान खुल्यो

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २८ मङ्सिर २०७९
  २१७ पटक
   भक्तपुर, २८ मङ्सिर २०७९

  काभ्रेपलाञ्चोकको बेथानचोक गाउँपालिका–४ स्थित चलाल गणेशस्थानमा भएको बस दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाउनेको संख्या १८ पुगेको छ । मंगलबार साँझ ब्रतबन्धका लागि च्याल्टी पुगेर फर्किरहेको बा३ख ४३८५ नम्बरको रिजर्भ बस पल्टदा उक्त हताहती भएको हो ।

  ज्यान गुमाउने १८ जनामध्ये १४ जनाको पहिचान खुलेको छ भने चार जनाको पहिचान अझै खुल्न सकेको छैन ।

  स्थानीयले दिएको जानकारी अनुसार घटनास्थलमै १३ जनाको ज्यान गएको थियो भने बस चालक ललितपुरको महांकाल घर भइ पनौती ४ बस्ने २२ वर्षका सन्तोष तिमिल्सिना, बनेपा नगरपालिका १४ का ३९ वर्षका राजकुमार तामाङ, बनेपा-११ की ७९ वर्षकी निर्मला तामाङ, बनेपाकै ११ वर्षका योगेश तामाङ, ५० वर्षका अंकुर तामाङ, ४३ वर्षकी हेमा तामाङ, १० वर्षका पुष्कर तामाङ, २५ वर्षकी कोपिला तामाङ, ६ वर्षकी समिक्षा तामाङको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेले जनाएको छ ।

  यस्तै, काभ्रेको मण्डन देउपुर नगपालिका–१ बस्ने ३७ वर्षकी जेली तामाङ, धुलिखेल नगरपालिका ११ बस्ने ३० वर्षका बुद्ध तामाङ, बेथानचोक गाउँपालिका ५ की ३२ वर्षकी मञ्जु तामाङ, बनेपा १४ बस्ने २८ वर्षकी गीता श्रेष्ठ र तेमाल गाउँपालिका ८ बस्ने २७ वर्षीया टिकालक्ष्मी तामाङको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

  प्रहरीका अनुसार २१ घाइतेको उपचार भइरहेको छ भने एकजना डिस्चार्ज भएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक चक्रराज जोशीका अनुसार सात जना घाइतेहरूको उपचार बनेपाको शीर मेमोरियल, नौ जनाको धुलिखेल अस्पतालमा र अन्य पाँच जनालाई भक्तपुर र काठमाडौँका विभिन्न अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ । घाइतेको उपचारमा केही पनि कमि हुन नदिने सिडिओ हुमकला पाण्डेले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...