News Portal

 • जनस्तरमा सम्बन्ध बनाउन सफल सशस्त्रका भक्तपुर प्रमुख रावतको बिदाई

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, १७ माघ २०७९
  १३८ पटक
  भक्तपुर, १७ माघ २०७९

  सशस्त्र प्रहरी बलका भक्तपुर प्रमुख नरबहादुर रावतले रवाना लिएका छन् ।  नम्बर २२ गणको गणपति रहेका रावतलाई बिहीबार काठमाडौस्थित प्रधान कार्यालयको कार्य बिभागमा सरुवा गरिएको थियो । उनलाई भक्तपुरबाट भब्य बिदाई गरिएको छ ।                                                                     

  बिहीबार ९७ सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक (एसपी)को सरुवा गरेको  सशस्त्र प्रहरी बलले रावतलाई भक्तपुरबाट मुख्यालयमा जिम्मेवारी दिएको हो । हसिलो र मिजासिलो ब्यवहारका कारण रावत आफ्नो संगठनमा मात्र नभई जिल्लामै प्रिय रहेका थिए । कलाकार समेत रहेका रावत स्थानीय र सर्वसाधारणसंग राम्ररी घुलमिल गर्दा सशस्त्र प्रहरी बलले जनस्तरमा सम्बन्ध बनाउन सफल बनेको थियो । पदीय रवाफ उनको कार्यसम्पादनमा नदेखिदा र सबैलाई समान ब्यवहार प्रदर्शन गर्ने स्वभावका कारण मातहतका सकल दर्जा उनीसंग असन्तुष्ट रहेका देखिएनन् ।                                                                                                                                                    उनको नेतृत्वमा सशस्त्र प्रहरी बलले भक्तपुरको शान्ति सुरक्षा कायम राख्न, बिपद ब्यस्थापन गर्न र गत स्थानीय निर्वाचन एवं संघ र प्रदेशको निर्वाचन सफल पार्न महत्वपूर्ण कार्य गरेको निष्कर्षसहित नेतृत्वको उच्च मूल्यांकन गर्दै भक्तपुर सिडिओ रुद्रादेवी शर्माले सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक (एसपी) नरबहादुर रावतलाई प्रशंसा पत्र समेत प्रदान गरेकी थिइन् । रावतको स्थानमा एसपी दिनेश कुमार महत नम्बर २२ गणको गणपतिमा सरुवा भइ आएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मंगलवार बेलुकी गठबन्धनको बैठक बस्ने, मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्न छलफल गरिने

  मंगलबार सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्ने भएको छ । मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि छलफल गर्न मंगलबार अपरान्ह...

  हस्तलिखित भित्रेपात्रोमार्फत नेपाल चिनाउँदै

  १९ भाषामा प्रकाशित मित्रवनको गुफा नामको बालउपन्यासका लेखक तथा चित्रकार धीरजनाथ अमात्य अद्वितीय छन् ।...

  नवलपरासीमा गाडिएको अवस्थामा बम भेटिए

  पूर्वी नवलपरासीको बिनयीत्रिबेणी गाउँपालिकाको सर्दीमा शनिवार बिहान बेवारिसे अवस्थामा बम फेला परेको छ । विनयी...

  माओवादी समाजवादीको एकता हल्ला मात्रै : बुढाथोकी

  नेकपा माओवादी समाजवादीका अध्यक्ष कर्णजीत बुढाथोकी ‘सुशील’ ले आफ्नो पार्टीको कसैसँग एकता नभएको बताएका छन्...

  Nepal Eco Panel has emerged as the best option for constructing school buildings

  Nepal Eco Panel has emerged as the best option for constructing school buildings quickly and...