News Portal

 • जनस्तरमा सम्बन्ध बनाउन सफल सशस्त्रका भक्तपुर प्रमुख रावतको बिदाई

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, १७ माघ २०७९
  २४० पटक
  भक्तपुर, १७ माघ २०७९

  सशस्त्र प्रहरी बलका भक्तपुर प्रमुख नरबहादुर रावतले रवाना लिएका छन् ।  नम्बर २२ गणको गणपति रहेका रावतलाई बिहीबार काठमाडौस्थित प्रधान कार्यालयको कार्य बिभागमा सरुवा गरिएको थियो । उनलाई भक्तपुरबाट भब्य बिदाई गरिएको छ ।                                                                     

  बिहीबार ९७ सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक (एसपी)को सरुवा गरेको  सशस्त्र प्रहरी बलले रावतलाई भक्तपुरबाट मुख्यालयमा जिम्मेवारी दिएको हो । हसिलो र मिजासिलो ब्यवहारका कारण रावत आफ्नो संगठनमा मात्र नभई जिल्लामै प्रिय रहेका थिए । कलाकार समेत रहेका रावत स्थानीय र सर्वसाधारणसंग राम्ररी घुलमिल गर्दा सशस्त्र प्रहरी बलले जनस्तरमा सम्बन्ध बनाउन सफल बनेको थियो । पदीय रवाफ उनको कार्यसम्पादनमा नदेखिदा र सबैलाई समान ब्यवहार प्रदर्शन गर्ने स्वभावका कारण मातहतका सकल दर्जा उनीसंग असन्तुष्ट रहेका देखिएनन् ।                                                                                                                                                    उनको नेतृत्वमा सशस्त्र प्रहरी बलले भक्तपुरको शान्ति सुरक्षा कायम राख्न, बिपद ब्यस्थापन गर्न र गत स्थानीय निर्वाचन एवं संघ र प्रदेशको निर्वाचन सफल पार्न महत्वपूर्ण कार्य गरेको निष्कर्षसहित नेतृत्वको उच्च मूल्यांकन गर्दै भक्तपुर सिडिओ रुद्रादेवी शर्माले सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक (एसपी) नरबहादुर रावतलाई प्रशंसा पत्र समेत प्रदान गरेकी थिइन् । रावतको स्थानमा एसपी दिनेश कुमार महत नम्बर २२ गणको गणपतिमा सरुवा भइ आएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खड्काको नेतृत्वमा चाँगुनारायण २ मा वाइसिएलको २७ सदस्यीय समिति गठन

  सत्तारुढ दल नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन वाइसिएल नेपालले चाँगुनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर २ मा...

  एनसेलको शेयर खरिद बिक्री छानविन गर्न उच्चस्तरीय समिति

  दूरसञ्चार सेवा प्रदायक कम्पनी एनसेलको शेयर खरिद बिक्रीका सम्बन्धमा अध्ययन तथा छानविन गर्न सरकारले एक...

  समाजवाद उन्मुख भक्तपुर : किसानलाई नि:शुल्क कम्पोष्ट मल, आलुको बिउँमा आधा अनुदान

  bhaktapur municipality

  भक्तपुर नगरपालिकाले स्थानीय किसानलाई निशुल्क कम्पोष्ट मल वितरण गर्ने भएको छ । नगरपालिकाले नगर भित्रका...

  खानेपानी वितरण र शुल्क असुलीको जिम्मेवारी स्थानीय तहलाई दिनुपर्ने सांसद सुवालको सुझाव

  prem suwal

  खानेपानी मन्त्री महिन्द्रराय यादवको अध्यक्षतामा काठमाडौं उपत्यकामा खानेपानीको समस्या र समाधानका बारे अन्तरक्रिया सम्पन्न भएको...

  भरतपुरको घर घरमै पुगेर स्वास्थ्य सेवा, मेयर दाहालले गरिन् शुभारम्भ

  renu dahal

  भरतपुरका घर घरमै पुगेर स्वास्थ्यकर्मीले जेष्ठ नागरिक, अशक्त तथा अपाङ्गता भएकालाई स्वास्थ्य सेवा दिने कार्यक्रम...