News Portal

 • इडेन गार्डेनको १५ औं वार्षिकोत्सव सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २२ फागुन २०७९
  २२५ पटक
  भक्तपुर, २२ फागुन २०७९

  इडेन गार्डेन अंग्रेजी स्कूलले एक विशेष कार्यक्रमका बीच १५ औं वार्षिकोत्सव मनाएको छ । बालकोट स्थित इडेन गार्डेन अंग्रेजी स्कूलले अभिभावक दिवस एवं बिबिध सास्कृतिक कार्यक्रम गरी आइतवार वार्षिकोत्सव सम्पन्न गरेको हो ।

  नेशनल प्याब्सनका केन्द्रीय अध्यक्ष पाण्डव हमालको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा नेशनल प्याव्सन भक्तपुरका अध्यक्ष संजय खड्काले बालबालिकाको सिकाइ सुधार्न अभिभावकको भूमिकामाथि प्रकाश पारेका थिए ।

  उक्त अवसरमा अनुशासित विद्यार्थी घोषणा गर्दै कक्षा ८ की आयुषा कार्की र कक्षा ६ को आयूष भण्डारीलाई पुरस्कृत गरिएको थियो भने, सरसफाईमा ध्यान दिएर चिटिक्क देखिने गरेका सूची थिङ्ग र आयन थापा मगर पनि पुरस्कृत भएका थिए । वर्षको सर्वोकृष्ट विद्यार्थीमा कक्षा ६ को शुविक्षा थापालाई पुरस्कृत गरिएको थियो ।

  कार्यक्रममा शिक्षकहरूको सम्मान र हौसलाका लागि दीर्घ सेवा तथा सर्वोकृष्ट शिक्षकमा आधारभूत तहको शिक्षक विजन श्रेष्ठलाई र दीर्घ सेवा सम्मानबाट पूर्व प्राथमिक तहकी शिक्षक सुमित्रा श्रेष्ठ सम्मानित भएकी थिइन् ।

  कार्यक्रममा सबै कक्षाका विद्यार्थीहरुले नृत्य, गीत, नाटक प्रस्तुत गरेर उपस्थित अतिथिका साथै अभिभावकहरुलाई आफ्नो कला कौसल प्रदर्शन गरि मनोरञ्जन प्रदान गरेका थिए ।

  विद्यालयका संस्थापक प्रिन्सिपल जयप्रकाश राईले जनाए अनुसार बि.स. २०६८ सालमा ३४ जना विद्यार्थीबाट संचालित विद्यालयमा हाल ८ सय १३ जना विद्यार्थी अध्ययनरत रहेका छन् । प्रविधियुक्त र संस्कार सहितको शिक्षा भन्ने मूल नारा सहित संचालित यो विद्यालय भक्तपुरको एक नमूना विद्यालय बनाउने उद्देश्य सहित अघि बढिरहेको उनले बताएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  उपभोक्ता हित संरक्षणमा चाँगुनारायण प्रतिवद्ध

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले उपभोक्ताको हित संरक्षणका लागि नगरपालिका दृढ रहेको दावी गरेका छन्...

  चार दिने युएई भ्रमणमा प्रधानमन्त्री प्रचण्डका दुई दर्जन उपलब्धी

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड जलवायु सम्मेलनमा भाग लिएर आइतबार स्वदेश फर्किएका छन् । उनले चार...

  दुवाकोट सडकमा स्थानीयको अवरोध

  दुवाकोट मोडमा स्थानीयले सडक अवरुद्ध गरेका छन् । स्थानीयले सडकमा प्रदर्शन गर्दै सवारी आवागमनमा अवरोध...

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...