News Portal

 • पूर्व सचिव उपाध्यायको स्टाटसप्रति पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतको आपत्ति

  रचना बयलकोटीभक्तपुर, १६ जेठ २०८०
  ३७६ पटक
  भक्तपुर, १६ जेठ २०८०

  नेपाल सरकारका पूर्वसचिव भिम प्रसाद उपाध्यायले सामाजिक संजालमा राखेको स्टाटसप्रति पूर्व मन्त्री समेत रहेका नेकपा(एमाले) का नेता महेश बस्नेतले आपत्ति जनाएका छन् । उपाध्यायले आफ्ना विरूद्ध भ्रम फैलाएको भन्दै उनले आपत्ति जनाएका हुन् ।

  प्रवासी नेपाली समाजको निमन्त्रणामा जापानमा रहेका नेकपा(एमाले)का पोलिटब्युरो सद्स्य महेश बस्नेतमाथि त्यहाँस्थित उनकै कार्यकर्ताले जुत्ता प्रहार गरेको स्टाटस सामाजिक संजालमा लेखेपछि उपाध्यायप्रति बस्नेत आक्रोशित बनेका छन् । आफू विरूद्ध हुँदै नभएको भ्रम फैलाएर उपाध्यायले बौद्धिकताको नाममा अराजकता देखाएको उनको भनाइ छ । आफू बिरुद्ध सामाजिक संजालमा विष बमन गरिरहने उपाध्यायको मानसिक सन्तुलन गुमेको भन्दै उनले आक्रोश पनि पोखेका छन् । पूर्व सचिव उपाध्याय सामाजिक संजालमा धेरैले पछ्याउने पात्र हुन् ।

  बस्नेतका स्वकीय सचिव दिनेश थापाले पूर्व मन्त्री बस्नेतको जापानमा भब्य स्वागत भएको भनेका छन् । जापानस्थित नेपाली राजदुतावासमा १६औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा सोमबार नेता बस्नेतले जापानमा रहेका सम्पूर्ण नेपालीहरुको अभिलेख राख्ने दर्ता प्रणाली र नेपालीको फोन दुतावासले उठाउने व्यवस्थाको विशेष कार्यको उद्घाटन समेत गरेका उनले जानकारी दिएका छन् ।

  ७ दिने जापान भ्रमणमा रहेका नेता बस्नेतले विदेशमा आर्जन गरेको नेपाली युवाको सीप, क्षमता, दक्षता, पुँजी तथा अनुभवलाई नेपालीको समृद्धिको लागि प्रयोग गर्नुपर्नेमा पहल गरिरहेका जिकिर गर्दै उनलाई त्यहाँ कुनै किसिमको अभद्र व्यवहार नभएको उनको सचिवालयले जानकारी गराएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए प्रअ महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...