News Portal

 • ट्राफिक नियम उल्लङ्घन गर्नेले अब भक्तपुरमै सचेतना कक्षा लिन पाउने

  राजेशमान मानन्धर / भक्तपुरपोस्टभक्तपुर, २८ जेठ २०८०
  २९४९ पटक
  raju karkiभक्तपुर, २८ जेठ २०८०

  ट्राफिक नियम उल्लङ्घन गर्नेले अब भक्तपुरमै सचेतना कक्षा लिन पाउने भएका छन् । काठमाडौं गएर जरिवाना तिर्नुपर्ने र कक्षा लिनुपर्ने बाध्यात्मक व्यवस्था रहेकोमा असार देखि कारवाहीमा पर्ने सवारी चालकले भक्तपुरमै जरिवाना तिर्न र कक्षा लिन पाउने भएका हुन् ।

  जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय भक्तपुरका कार्यालय प्रमुख रहेका प्रहरी निरीक्षक राजु कार्कीले ट्राफिक कारवाहीमा परेका चालकलाई भक्तपुरमै सचेतना कक्षा संचालन हुने पुष्टि गरेका छन् । मादक् पदार्थ सेवन बाहेक लेन अनुशासन, रातो बत्ती र तीब्र गतिका कारण कारवाहीमा पर्ने चालकका लागि यस्तो व्यवस्था गरिएको प्रमुख कार्कीले प्रष्ट पारे । मापसेमा पर्नेले भने उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालय रामशाहपथ पुगेर सचेतना कक्षा लिनुपर्ने व्यवस्था कायमै रहेको उनले जनाएका छन् ।

  जिल्लामै जरिवाना तिर्न र कक्षा लिन पाउने व्यवस्थाले चालकलाई पायक पर्ने र समय व्यवस्थापनमा सहज हुने जिल्ला ट्राफिक प्रहरी प्रमुख कार्कीले बिश्वास व्यक्त गरे । ” भक्तपुर जिल्लामा कारवाही परेकालाई असार १ गतेदेखि नै यहीं सचेतना कक्षाको व्यवस्था मिलाइएको छ ।” प्रमुख कार्कीले भने । जिल्ला बाहिर कारवाहीमा परी सचेतना कक्षा लिनुपर्नेलाई निकट भविष्यमै पायक पर्ने जिल्ला रोजेर कक्षा लिन पाइने व्यवस्था मिलाउने तयारी रहेको समेत उनले खुलासा गरेका छन् ।

  मापसे, लेन, तिब्र गति र रातोबत्ती उल्लङ्घन गरि कार्वाहीमा पर्ने चालकलाई ट्राफिक प्रहरीले जरिवाना सहित अनिवार्य सचेतना कक्षामा सहभागी गराउदैं आएको छ । त्यसको लागि टोकन लिएर १ घण्टा सचेताना कक्षा लिनुपर्ने व्यवस्था रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका बासुले ल्याए मोबाइल हराउन नदिने ‘एप’

  भक्तपुरका व्यवसायी सुवास बासुले मोबाइल हराउन नदिने एप्लिकेशन भित्राएका छन् । उनले भारतमा लोकप्रिय रहेको...

  एमाले भक्तपुरको अध्यक्षमा दोहोरिए देउजा

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीको ९ औं अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व निर्वाचित गरेको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर एमालेमा २ प्यानल, मतदानबाट नेतृत्व निर्वाचित गरिँदै

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीमा नयाँ नेतृत्व चयनका लागि निर्वाचन हुने भएको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर निवासी पौडेल ३८ वर्षमै सहसचिव सिफारिस

  krishna paudel CDO

  बिराटनगर स्थायी ठेगाना भई भक्तपुरको मध्यपुर थिमी-३ निवासी गृह मन्त्रालयका उपसचिव कृष्ण पौडेल निजामती सेवाको...

  सर्लाही एमालेमा पुन: साहकै नेतृत्व, १२ मतले पछि परे प्रसाईं

  नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी सर्लाहीको अध्यक्षमा राजकुमार साह निर्वाचित भएका छन् । सदरमुकाम मलंगवामा बुधबार...