News Portal

 • प्रधानमन्त्री प्रचण्ड सत्ता टिकाउने खेलमा लागेका एमाले नेता ढुङ्गेलको आरोप

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, १४ असार २०८०
  २४९ पटक
  भक्तपुर, १४ असार २०८०

  भक्तपुर । नेकपा एमालेका केन्द्रिय सदस्य एवं बागमती प्रदेश सरकारका पूर्वमन्त्री कैलाश ढुंगेलले वर्तमान सरकारका प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड जसरी पनि सत्ता टिकाउने खेलमा लागेका बताएका छन् । सरकारका कामकारबाही सत्ता टिकाउन केन्द्रीत रहेको उनले आरोप लगाएका हुन् ।
  एमालेका तत्कालीन महासचिव जननेता मदन भण्डारीको ७२ औं जन्मजयन्तीका अवसरमा पार्टी निकट नेपाल खेलकुद महासंघ भक्तपुर शाखाले विहिवार आयोजना गरेको वाकथुन कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नेता ढुंगेलले सत्तापक्षले सबैतिर गठबन्धन गरेर एमालेलाई एक्ल्याउन खोजेको टिप्पणी गरे । “गाउँमा खानेपानी समितिदेखि माथीसम्म गठबन्धन गरेर एमालेलाई हराउने अभियान चलाइएको छ ।” उनले भने ।
  आजपनि मदन भण्डारीले प्रतिपादन गरेको जनताको बहुदलीय जनवाद नै उत्कृष्ट सिद्धान्त भएको भन्दै उनले मदन भण्डारीको आदर्श र बिचारले माझिएका नेता कार्यकर्ता रहुन्जेल एमालेलाई सबै शक्ति मिलेपनि बिचलित बनाउन नसक्ने बताए ।
  कार्यक्रममा एमाले जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष बचन देउजाले भक्तपुर पार्टी जननेता मदन भण्डारीले देखाएको बाटोमा अघि बढ्ने बताए । उक्त अवसरमा जिल्ला कमिटीका सचिव मोहनवीर श्रेष्ठ, चाँगुनारायण नगरकमिटीका अध्यक्ष राम तिमल्सिना, मध्यपुरथिमिका सुर्यलाल श्रेष्ठ, भक्तपुरका अध्यक्ष मदन देउलालगायतको उपस्थिति रहेको थियो । नेपाल खेलकुद महासंघ भक्तपुरका अध्यक्ष अनन्त वैद्यको सभापतित्वमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।                                                                                                                                 कार्यक्रम अघि वाकथुन नपुखुबाट सुरु भएर सल्लाघारीहुदैं एमाले जिल्ला पार्टी कार्यालय सूर्यविनायक पुगेर सभामा परिणत भएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका बासुले ल्याए मोबाइल हराउन नदिने ‘एप’

  भक्तपुरका व्यवसायी सुवास बासुले मोबाइल हराउन नदिने एप्लिकेशन भित्राएका छन् । उनले भारतमा लोकप्रिय रहेको...

  एमाले भक्तपुरको अध्यक्षमा दोहोरिए देउजा

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीको ९ औं अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व निर्वाचित गरेको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर एमालेमा २ प्यानल, मतदानबाट नेतृत्व निर्वाचित गरिँदै

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीमा नयाँ नेतृत्व चयनका लागि निर्वाचन हुने भएको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर निवासी पौडेल ३८ वर्षमै सहसचिव सिफारिस

  krishna paudel CDO

  बिराटनगर स्थायी ठेगाना भई भक्तपुरको मध्यपुर थिमी-३ निवासी गृह मन्त्रालयका उपसचिव कृष्ण पौडेल निजामती सेवाको...

  सर्लाही एमालेमा पुन: साहकै नेतृत्व, १२ मतले पछि परे प्रसाईं

  नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी सर्लाहीको अध्यक्षमा राजकुमार साह निर्वाचित भएका छन् । सदरमुकाम मलंगवामा बुधबार...