News Portal

 • चाँगुबाट नेपाली नक्कली नोटसहित मानिसहरु पक्राउ

  केतिक्षा बस्नेत भक्तपुर, २६ साउन २०८०
  ७५२ पटक
  भक्तपुर, २६ साउन २०८०

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकाबाट नेपाली नक्कली नोटसहित मानिसहरु पक्राउ परेका छन् । सिन्धुपाल्चोकको बलेफी नगरपालिका घर भई चाँगुनारायण ४ बुढाथोकी गाउँ बस्ने अर्जुन सुवेदीको कोठाबाट नेपाली जाली नोट(नक्कली नोट) सहित मानिसहरु पक्राउ परेका हुन् ।

  सुवेदीको कोठाबाट एक हजारका पन्ध्र सय वटा जाली नोट बरामद गरिएको बताइएको छ । साथै, कम्प्युटर र कलर प्रिन्टर समेत प्रहरीले बरामद गरेको छ । बिहिबार बेलुकी बुढाथोकी गाउँ पुगेको प्रहरीले सुवेदी सहित मानिसहरु तथा जाली नोट र सामान बरामद गरेको हो ।

  पक्राउ पर्नेमा बिभिन्न जिल्लाका ९ जना रहेपनि स्थानीय भने नरहेका भक्तपुर प्रहरीले जनाएको छ । जिल्ला प्रहरी परिसर भक्तपुरका डिएसपी बसन्त पाठकले बताए अनुसार काठमाडौको थानकोटमा नक्कली नोट सहित पक्राउ परेका अभियुक्तमाथि अनुसन्धान गर्ने क्रममा चाँगुसम्म जालो जोडिएको पत्ता लागेपछि प्रहरीले छापा मारेको हो ।

  जिल्ला प्रहरी परिसरसंग समन्वय गरेर आएको थानकोटको प्रहरीले चाँगुबाट पक्राउ परेका सबै व्यक्ति र सामान आफैसंग लगेका जिल्ला प्रहरी परिसर भक्तपुरका डिएसपी पाठकले प्रष्ट पारेका छन् । सो सम्बन्धी अनुसन्धानमा भक्तपुर प्रहरीको संलग्नता नरहेको उनले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरका बासुले ल्याए मोबाइल हराउन नदिने ‘एप’

  भक्तपुरका व्यवसायी सुवास बासुले मोबाइल हराउन नदिने एप्लिकेशन भित्राएका छन् । उनले भारतमा लोकप्रिय रहेको...

  एमाले भक्तपुरको अध्यक्षमा दोहोरिए देउजा

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीको ९ औं अधिवेशनले नयाँ नेतृत्व निर्वाचित गरेको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर एमालेमा २ प्यानल, मतदानबाट नेतृत्व निर्वाचित गरिँदै

  नेकपा एमालेको भक्तपुर जिल्ला कमिटीमा नयाँ नेतृत्व चयनका लागि निर्वाचन हुने भएको छ । सल्लाघारीस्थित...

  भक्तपुर निवासी पौडेल ३८ वर्षमै सहसचिव सिफारिस

  krishna paudel CDO

  बिराटनगर स्थायी ठेगाना भई भक्तपुरको मध्यपुर थिमी-३ निवासी गृह मन्त्रालयका उपसचिव कृष्ण पौडेल निजामती सेवाको...

  सर्लाही एमालेमा पुन: साहकै नेतृत्व, १२ मतले पछि परे प्रसाईं

  नेकपा एमाले जिल्ला कमिटी सर्लाहीको अध्यक्षमा राजकुमार साह निर्वाचित भएका छन् । सदरमुकाम मलंगवामा बुधबार...