News Portal

 • भक्तपुरको नापतौल डोरमा ६ सय ६४ व्यवसायी लाभान्वित

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, २७ भदौ २०८०
  १४७ पटक
  भक्तपुर, २७ भदौ २०८०

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघ अन्तर्गत प्रशासन, प्रचार प्रसार तथा अनुगमन समितिको पहलमा जिल्लामा सञ्चालन गरिएको नापतौल कार्यक्रमबाट ६ सय ६४ जना व्यवसायीहरुले सेवा प्राप्त गरेका छन् ।

  जिल्लाका उद्योगी, व्यवसायी तथा व्यापारीहरुले प्रयोग गर्दै आएको नापतौलका सामग्रीहरुको नयाँ दर्ता तथा नवीकरणका लागि गुणस्तर तथा नापतौल कार्यालय, बालाजुबाट खटिएको कर्मचारीहरुको टोलीले भक्तपुर जिल्लाका ६ स्थानमा कार्यालय राखेर नापतौल डोर कार्यक्रम सञ्चालन गरेको हुन ।

  भक्तपुर नगरपालिकाको टौमढी स्थित बुल्चापार्टीमा कार्यालय राखेर गत बिहीबारदेखि नापतौल डोर कार्यक्रम सुरु गरिएको थियो । पहिलो दिन डोर कार्यक्रममा १ सय ५ जना व्यापारी तथा व्यवसायीहरुले आ–आफ्ना नापतौलका सामग्रीहरु दर्ता तथा नवीकरण गरेको संघका सचिव एवं संघ अन्तर्गत प्रकाशन, प्रचारप्रसार तथा बजार अनुगमन समितिका संयोजक विश्वराम दुवालले बताए । सचिव दुवालका अनुसार दोस्रो दिन कमलविनायक चोकमा कार्यालय राखेर सञ्चालन गरिएको नापतौल डोर कार्यक्रममा १ सय १८, तेस्रो दिन सूर्यविनायक स्थित शुभकामना पार्टी प्यालेसबाट १ सय ९०, चौथौं दिन नयाँठिमीस्थित शंखधर पार्टी प्यालेसबाट ८० जना व्यवसायी तथा व्यापारीले सेवा लिएका थिए । यसैगरी, पाँचौं दिन पुरानो ठिमीस्थित मध्यपुर बैंक्वेटमा कार्यालय राखेर सञ्चालन गरिएको नापतौल डोर कार्यक्रममा ८५ र छैटौं दिन कौशलटारचोकबाट ८६ जना व्यवसायी तथा व्यापारीले नापतौलका सामग्रीहरुको दर्ता तथा नवीकरण गराएको उनले जानकारी दिए ।

  यसैबीच, संघले एक कार्यक्रमको आयोजना गरी नापतौल डोर कार्यक्रममा सहभागी गुणस्तर तथा नापतौल कार्यालय, बालाजुका कर्मचारीहरुलाई धन्यवाद ज्ञापनसहित सम्मान गरेको छ । संघका अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरले कर्मचारीहरुलाई खादा ओढाएर सम्मान गरेका हुन् । कार्यक्रममा अध्यक्ष मानन्धरले डोर कार्यक्रमबाट जिल्लाका व्यापारी, व्यवसायीहरु आफ्नै घरआँगनमा नापतौलका सामग्रीहरुको दर्ता तथा नवीकरण गराई लाभान्वित भएको बताए । डोर कार्यक्रमले जिल्लाका व्यापारी तथा व्यवसायीहरुलाई लाभसँगै देशको राजश्व संकलनमा समेत टेवा पुगेको उनको भनाइ छ ।

  संघकी वरिष्ठ उपाध्यक्ष रोशनीमैयाँ धौबञ्जाले नापतौलका सामग्रीहरु व्यापारी तथा व्यवसायीहरुको लागि महत्वपूर्ण सामग्री रहेको जनाउँदै आफ्नै जिल्लामा नापतौलका सामग्रीहरुको दर्ता तथा नवीकरण गराउन पाउँदा अत्यन्तै खुशी लागेको बताइन् । गुणस्तर तथा नापतौल कार्यालय, बालाजुबाट जिल्लामै डोर टोली खटाउँदा उद्योगी, व्यवसायी तथा व्यापारीहरु समय खर्चेर दर्ता तथा नवीकरणका लागि बालाजु पुग्नुपर्ने झन्झटबाट मुक्त भएको उनको भनाइ छ । उनले नापतौल डोर कार्यक्रममा सहभागी गुणस्तर तथा नापतौल कार्यालयका कर्मचारीहरुको टोली, कार्यक्रम बारे प्रचारप्रसार गरी सहयोग गर्ने जिल्लाका भक्तपुर नगरपालिका, मध्यपुर थिमी नगरपालिका, सूर्यविनायक नगरपालिका र चाँगुनारायण नगरपालिकाका साथै नापतौल डोर कार्यालय राख्न स्थान एवं भौतिक सामग्री उपलब्ध गराउने सम्पूर्ण संघ संस्थालाई धन्यवाद दिइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  ताथलीस्थित महायज्ञमा मेयरको उद्घोष : २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन वर्ष मनाइने

  चाँगु नारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले आगामी २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन बर्ष मनाउने तयारी गरिएको...

  मध्यपुर थिमिमा सिंहावलोकनको नयाँ शुरुवात

  madhyapur thimi municipality thimi

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले वार्षिक प्रगतीको समीक्षा गर्ने प्रचलन शुरु गरेको छ । नगरपालिकाले चागु आवको...

  ताथलीमा महायज्ञको उद्घाटन : सांसद थापाले गरे आयोजक बालयोगेश्वर विजयमूर्तिको प्रशंसा

  भक्तपुर क्षेत्र नं. २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले राज्यले गर्नुपर्ने काम बालयोगेश्वर विजयमूर्ति...

  बेहुली झैं बन्यो ताथली : भक्तजन संगै तानिए टिकटकर

  भक्तपुरको चाँगुनारायण ९ ताथलीमा बिहीबारबाट सुरु हुने श्रीमदभागवत विराट पितृ मुक्ति ज्ञान महायज्ञको तयारी सम्पन्न...

  Municipality welcomes the first group to enter Bhaktapur city

  bhaktapur welcomes

  On the occasion of World Tourism Day, the first group to enter Bhaktapur has been...