News Portal

 • राष्ट्रको लागि २ घन्टा अभियानको कार्यवाहक अध्यक्षमा रन्जित

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर, २४ असोज २०८०
  ३०७ पटक
  भक्तपुर, २४ असोज २०८०

  राष्ट्रको लागि २ घन्टा अभियानका उपाध्यक्ष नरेश रन्जितलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिइएको छ । अध्यक्ष मधु ढुङ्गेल  बिदेश यात्रामा निस्किएपछि उपाध्यक्ष रन्जितलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिइएको हो ।

  रन्जितले कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी पाएका महासचिव नवराज काफ्लेले जनाएका हुन् । अध्यक्ष ढुङ्गेलको न्युजिल्यान्डमा कार्यक्रम रहेकाले रन्जितलाई कार्यवाहक अध्यक्ष तोकिएको उनले जानकारी गराए ।                                                                                                                      राष्ट्रका लागि २ घण्टा अभियान भक्तपुर बाट शुरु भएको मौलिक अभियान हो । विशेषत: हरियाली प्रवर्द्धन र वातावरण सरसफाइमा यो अभियान केन्द्रीत छ । प्रत्येक हप्ता कम्तिमा २ घण्टा समाज र देशको लागि दिन प्रेरित गर्ने यो अभियानका अभियन्ताहरु भने धेरैजसो समय समाज र देशकै सेवामा तल्लीन देखिन्छन् । भक्तपुरमा अभियानले प्रत्येक शनिवार बिहान २ घण्टा राष्ट्रका नाममा सेवा पुर्याइरहेको छ । ३२ हप्ता पार गरेको अभियानमा सयौं सक्रिय अभियन्ता छन् भने हजार बढी स्वयंसेवक जोडिएका छन् । यस अघि यसका अभियन्ताहरु हनुमन्ते नदी सरसफाइ अभियानमा समेत सक्रिय रहेका थिए जुन एक सय हप्ता सम्म सफलतापूर्वक संचालन भएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देश वृद्धाश्रम बन्ने खतरा रहेको उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठको खुलासा

  काठमाडौँ । उपप्रधान तथा गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले युवाहरू बिदेसीने र उतै पलायन हुने क्रम बढेकोले...

  भक्तपुरको समाजलाई बुद्धिजीवीकरण गर्न र अनुशासित बनाउन स्काउट महत्त्वपूर्ण

  भक्तपुर । भक्तपुुरका नवनियुक्त स्काउटहरुलाई पदाधिकारीहरुलाई बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल...

  अस्पतालमा रुद्री !

  भौतिकवादको थलो अस्पतालमा भगवान शिवको आरधना गर्दै रुद्री पूजा गरिएको छ । वागमती प्रदेश सरकारको...

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...