News Portal

 • कमलविनायकमा बिजुक्छें निवास नजिकै खुल्यो खजुरीको पसल, नि:शुल्क होम डेलिभरी हुने

  राजेशमान मानन्धर भक्तपुर, २५ कार्तिक २०८०
  १९६७ पटक
  khajuriko pasal kamalabinayakभक्तपुर, २५ कार्तिक २०८०

  खजुरीको ब्राण्ड मन पराउने पारखीहरुलाई लक्षित गर्दै भक्तपुरको कमलविनायकमा खजुरीको पसल खुलेको छ । नेमकिपाका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छें ‘रोहित’ को निवाससंगै खजुरीको पसल खुलेको हो ।

  शनिवार उक्त खजुरीको पसल शुभारम्भ समेत गरिएको छ । तीलगङ्गास्थित नेपाल आँखा बैंकका व्यवस्थापक शंख नारायण त्वयनाले आफ्नो छोराबुहारीले हेर्नेगरी उक्त पसल व्यवसाय शुरु गरेका हुन् । बच्चाहरुलाई विदेश जानुभन्दा स्वदेशमै स्वरोजगार बनाउन ब्यवसाय शुरु गरिएको बताउने त्वयनाले ‘खजुरीको पसल’ लोकप्रिय ब्राण्ड भएकोले कमलविनायकमा यसको शाखा बिस्तार गरिएको बताए ।

  खजुरीको पसलमा खजुरीको हरेक ब्राण्ड त पाइने नै भयो ! त्यसका अलावा बिभिन्न ब्रान्डका खाद्य बस्तु, दैनिक उपभोग्य सामाग्री, किराना देखि लिक्यर्स सम्म उपलब्ध रहेको त्वयनाले बताएका छन् । पसलमा हरेक मालबस्तु गुणस्तरीय भएको ग्यारेन्टी गर्दै उनले उपभोक्ता हितलाई अधिकत्तम महत्व दिएको दावी गरे ।

  पसल शुभारम्भको अवसरमा सामानको प्रकृती अनुसार ३ प्रतिसत देखि ३५ प्रतिसत सम्म छुटको व्यवस्था गरिएको उनले बताए । विशेषगरी चामलमा भारी छुटको व्यवस्था गरिएको छ भने चिनीको बजारमा कालोबजारी देखिंदा खजुरीको पसलमा प्रति किलो १ सय १८ रुपैयामा उपभोक्तालाई चिनी बिक्रीवितरण गरिएको छ । खरीद गरिएका सामान नि:शुल्क घरमै पुर्याइने समेत सेवा उपलब्ध गराइएको त्वयनाले जनाएका छन् ।

  कमलविनायकमा खजुरीको पसल खुलेपछि गुणस्तरमा ध्यान दिने उपभोक्तालाई सुविधा मिलेको स्थानीयसमेत रहेका बरिष्ठ पत्रकार विकल श्रेष्ठ बताउँछन् । त्यस्तै अर्का स्थानीय एवं मानव अधिकार संगठनका भक्तपुर अध्यक्ष रामकृष्ण मानन्धरले विदेशमा समेत लोकप्रिय नेपाली ब्राण्डको कमलविनायकमा शाखा खुल्नु स्वागत योग्य रहेको बताएका छन् ।

  शुभारम्भको अवसरमा खजुरीको कम्पनीका प्रबन्ध निर्देशकले ‘खजुरीको पसल’ संग उपभोक्ताको बिश्वास जोडिएको बताउदै सबै शाखालाई ब्यापार संगै बिश्वास कायम राख्न प्रेरित गरिएको प्रष्ट पारे ।

  उक्त अवसरमा कमलविनायक क्षेत्रका खजुरीको पारखीका साथै बिभिन्न क्षेत्रमा ख्याती कमाएका स्थानीयहरुको बाक्लो उपस्थिति देखिन्थ्यो । प्रमुख आकर्षणका रुपमा भने नेमकिपाका अध्यक्ष एवं वरिष्ठ बामपन्थी नेता नारायणमान बिजुक्छें रोहितको उपस्थिति रहेको थियो । अध्यक्ष बिजुक्छेंले आफ्नो निवास संगै रहेको खजुरीको पसलमा किनमेल पनि गरेका छन् । शुभारम्भका अवसरमा खजुरीको ब्राण्ड प्रति बिबिध जिज्ञासा राखेका अध्यक्ष बिजुक्छेंले व्यवसाय सफलताको शुभकामना समेत दिएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...

  इन्टरपोलको भिडियो प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट

  इन्टरपोलद्वारा आयोजित INTERPOL 100 Global Video Contest for Young Police Leaders प्रतियोगितामा नेपाल सर्वोत्कृष्ट भएको...

  जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास बारे विश्वलाई जानकारी गराइने

  युएई । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल `प्रचण्ड´ ले जलवायु परिवर्तनको असर कम गर्न नेपालले गरेका प्रयास...

  पतिपत्नी सवार मोटरसाइकल पल्टदा पछाडीबाट आइरहेको बसको ठक्करबाट पत्नीको मृत्यु

  काभ्रेको रोशि ११ डालाबेशि स्थित बि.पि.राजमार्ग सडक खण्डमा सवारी दुर्घटना हुँदा एकजनाको ज्यान गएको छ...