News Portal

 • सूर्यविनायक नगर अस्पतालमा स्वास्थ्य सेवा लिदैं पूर्व प्रधानमन्त्री डा. भट्टराई

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता सूर्यविनायक, ८ माघ २०८०
  २५४ पटक
  सूर्यविनायक, ८ माघ २०८०

  पूर्व प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले सूर्यविनायक नगर अस्पताल आएर आफ्नो स्वास्थ्य परीक्षण गराएका छन् । आफ्नो स्वास्थ्य परीक्षण गर्न उनी सोमबार जगातीस्थित सूर्यविनायक नगर अस्पताल आएका हुन् ।

  सूर्यविनायक नगर अस्पतालका मेडिकल सुपरिण्टेण्डेण्ट डा. राकेश बर्माबाट प्रोस्टेटको परीक्षण गराइरहेका उनी डा बर्माकै आग्रहमा सूर्यविनायक नगर अस्पतालमा आएका उनको सचिवालयले जनाएको छ । डा भट्टराईले अस्पतालमा प्रोस्टेटको परीक्षण गराएका छन् ।

  पूर्व मन्त्रीसमेत रहेकी पत्नी हिसिला यमीसहित अस्पतालमा सेवा लिन आएका पूर्व प्रधानमन्त्री डा भट्टराईलाई अस्पताल व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष समेत रहेका सूर्यविनायक नगरपालिकाका प्रमुख बासुदेव थापाले स्वागत गरेका थिए । उनले भक्तपुरको प्रसिद्ध जुजु धौ खुवाएर स्वागत सत्कार गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा पूर्व प्रधानमन्त्री भट्टराई दम्पतीलाई अस्पतालको भौतिक अवस्था र सेवा प्रवाहको अवस्था अवलोकन गराउदै नगर प्रमुख बासुदेव थापाले अस्पताल स्थापना गर्दाको अप्ठ्यारो बिगतबारे बताए । उनले नगर अस्पताल बिकासको बर्तमान अवस्था र भावी योजना बारे पनि जानकारी गराएका छन् ।  पूर्वप्रधानमन्त्री डा. भट्टराईको सादगी र स्थानीय अस्पतालप्रतिको स्नेह देखेर मेयर थापा र अस्पताल नेतृत्व मात्र होइन, अस्पतालका स्टाफ र सेवाग्राही समेत दङ्ग परेका छन् ।

  सूर्यविनायक नगर अस्पतालको सेवा र अवस्थाबाट पूर्व प्रधानमन्त्री भट्टराई सन्तुष्ट बनेका छन् । अस्पतालको सेवाप्रति सन्तुष्टि जनाउदै उनले नियमित स्वास्थ्य परीक्षणका लागि सूर्यविनायक नगर अस्पताल आउने बताएका अस्पतालकी निर्देशक डा मोनिषा कार्कीले जानकारी गराएकी छन् । स्थानीय तहहरूले सूर्यविनायकले जसरी नै आफ्नो क्षेत्रमा शिक्षा र स्वास्थ्य लगायतका गुणस्तरीय सेवा जनतालाई उपलब्ध गराउॅदै गए देशबाट नागरिक पलायन हुने प्रवृत्ति अवश्य रोकिन सक्ने पूर्वप्रधानमन्त्री डा. भट्टराईले प्रतिक्रिया दिएका छन् । ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...