News Portal

 • गुण्डुमा स्कुटी जुध्दा गयो युवकको ज्यान

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाता भक्तपुर, २६ ासार २०८१
  २०८ पटक
  भक्तपुर, २६ ासार २०८१

  भक्तपुरमा दुई वटा स्कुटी ठक्कर खाई दुर्घटना हुँदा एक जनाको ज्यान गएको छ भने अर्का एक गम्भीर घाइते भएका छन् । सूर्यविनायक नगरपालिका–७ गुण्डु तिनधारे नजिक मंगलवार बिहान दुई वटा स्कुटी ठक्कर खाँदा दुर्घटना भएको हो ।

  सुवर्णेश्वरबाट काठमाण्डौ वल्र्ड स्कुलतर्फ जाँदै गरेको बागमती प्रदेश ०२–०२२ प. १७४८ नं. को स्कुटी र विपरीत दिशाबाट आउँदै गरेको बागमती प्रदेश ०२–०१७ प. ५०१२ नं. को स्कुटी एक आपसमा ठक्कर खाई दुर्घटना हुदाँ एक जनाको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी परिसरका सूचना अधिकारी राजन कार्कीले जनाएका छन् ।

  ज्यान गुमाउनेमा बागमती प्रदेश ०२–०२२ प. १७४८ नं. को स्कुटी चालक जिल्ला भक्तपुर सूर्यविनायक नगरपालिका–५ कटुन्जे बस्ने २२ वर्षिय राजाराम थापा मगर भएका प्रहरीको भनाइ छ । दुर्घटनामा गम्भिर घाईते भएका थापा मगरलाई उपचारका लागि भक्तपुर अस्पताल लगिएको थियो । त्यही उनको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी परिसर भक्तपुरका सूचना अधिकारी डिएसपी राजन कार्कीले जानकारी दिए ।

  दुर्घटनामा घाईते अर्को स्कुटी चालक सूर्यविनायक नगरपालिका–७ गुण्डु मगर गाँउ बस्ने ४९ वर्षिया पार्वती नगरकोटीको मध्यपुर अस्पताल थिमिमा उपचार भइरहेको बताइएको छ । दुईवटै स्कुटी प्रहरी वृत्त जगातीमा रहेको र घटनाको थप अनुसन्धान भइरहेको डिएसपी कार्कीले जानकारी दिएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  टिप्परमा स्कुटी ठोक्किँदा २१ वर्षीय युवकको निधन

  भक्तपुरमा टिप्परको पछाडि ठोक्किएर दुर्घटनामा परेका स्कुटी चालकको ज्यान गएको छ । ज्यान गुमाउनेमा तेह्रथुम...

  प्रदेशमा भक्तपुरका सांसद थापामगरको मन्त्री पद सुनिश्चित, श्रेष्ठको पनि सम्भावना कायमै

  भक्तपुर-२ (क) सूर्यविनायक क्षेत्रबाट निर्वाचित प्रदेश सभा सदस्य किरण थापामगर र भक्तपुर-१ (क) चाँगुनारायण क्षेत्रबाट...

  सत्ताका लागि खेलोफड्को गर्ने र अस्थिरताको दोष व्यवस्थालाई दिने भन्दै नेपालको कटाक्ष

  नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल संसदमा बोल्दै थिए । प्रधानमन्त्री केपी ओलीले आफ्नो पक्षमा...

  प्रधानमन्त्री ओलीले पाए विश्वासको मत

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विश्वासको मत पाएका छन् । प्रतिनिधि सभाको आजको बैठकमा प्रधानमन्त्री ओलीले...

  संकटमा गुरु-शिष्य सम्वन्ध

  “गुरु ब्रह्मा, गुरु विष्णु, गुरु देवो महेश्वर, गुरु साक्षात् परमं ब्रह्मा तस्मै श्री गुरुवे नमः”...