News Portal

 • भक्तपुरमा भनेको कुराले भ्रम सृजना गरेको भन्दै देउवाले दिए स्पष्टीकरण (बिज्ञप्तिसहित)

  भक्तपुर, २ कात्तिक
  १०५३ पटक
  भक्तपुर, २ कात्तिक

  नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले शुक्रवार भक्तपुरमा दिएको अभिव्यक्तिले भ्रम सृजना गरेको भन्दै स्पष्टीकरण दिएका छन् । शनिवार विज्ञप्ति नै प्रकाशित गरि सभापति देउवाले स्पस्टीकरण दिएका हुन् ।

  सांसद मोहम्मद अफताव आलमलाई १२ वर्ष पछि प्रहरीले पक्राउ गरेको विषयमा आक्रोशित हुँदै देउवाले शुक्रवार भक्तपुरको बोडेमा आयोजित एक प्रशिक्षण कार्यक्रममा काँग्रेस नेता कार्यकर्तालाई फसाउन खाेजिएको आरोप लगाएको समाचार बाहिरिएपछि उनको आलोचना भएको थियो । लोकतन्त्रको वकालत गर्ने पुर्व प्रधानमन्त्री समेत रहेका नेपाली काँग्रेसका सभापतिले नै सर्वोच्च अदालतको आदेशबाट अनुसन्धानका लागि पक्राउ परेका आलमको बचाउ गर्दै अभिव्यक्ति दिएपछि उनीसंगै काँग्रेस पनि बिबादमा तानिएको थियो । यससंगै पार्टी भित्रै पनि देउवालाई बोली सच्याउन प्रेसर परेको श्रोतले बताएको छ ।

  शनिबार विज्ञप्ति जारी गर्दै सभापति देउवाले आफ्नो विवादास्पद बोली फेर्दै आफूले मोहम्मद अफताव आलमको मुद्दामा ‘षड्यन्त्र भयो’ नभनेको बताएका छन् । उनले आफूले अनुसन्धानमा ढिलासुस्ती हुँदा सत्यतथ्य अन्वेषणमा बाधा उत्पन्न हुने भएकोले १२ वर्ष पुरानो मुद्दामा आफूले यहि संकेत मात्र गरेको जिकिर गरेका छन् ।

  मोहम्मद अफताव आलममाथिको मुद्दामा कुनै पनि पूर्वाग्रह र दवावमुक्त रहेर अनुसन्धान गर्ने कार्यलाई नेपाली कांग्रेसको सहयोग रहने भन्दै सभापति देउवाले निर्दोष कोही दण्डित नहुने र दोषीलाई उन्मुक्ति हुन नहुने आफ्नो प्रष्ट मान्यता रहेको पनि विज्ञप्तिमार्फत प्रष्ट पारेका छन् ।

  हेर्नुस बिज्ञप्ति

  यो पढ्नुभयो ?

  भक्तपुर आएर देउवाको प्रश्न : १२ वर्ष के हेरेर बसेको ?

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु

  भक्तपुर नगरपालिकाले हरेक वर्ष गर्दै आएको नगरव्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता शुरु भएको छ । सोमबार...

  भक्तपुरका ८ मानन्धर सम्मानित

  भक्तपुर उद्योग वाणिज्य संघका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शिवप्रसाद मानन्धरसहित ८ जना अगुवा मानन्धरहरुलाई सम्मान गरिएको छ...

  जुगलको अध्यक्षतामा प्रेस सेन्टर नेपालको नयाँ नेतृत्व निर्वाचित

  क्रान्तिकारी पत्रकारहरुको संगठन प्रेस सेन्टर नेपालको चितवनमा सम्पन्न चौथो राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयन भएको...

  सिनामंगलस्थित सेन्ट्रल कलेजमा विद्यार्थीका लागि विशेष कार्यक्रम

   सिनामंगलस्थित सेन्ट्रल कलेजमा नयाँ भर्ना भएका विद्यार्थीका लागि स्वागत कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । स्नातक...

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार

  banijya bank kamalbinayak

  भक्तपुरको कमलविनायकमा राष्ट्रिय वाणिज्य बैंकको शाखा बिस्तार भएको छ । मंगलबार एक कार्यक्रमकाबीच उक्त शाखाको...