News Portal

 • सबै नागरीकलाई सैनिक तालिम दिइनुपर्नेमा जोड

  भक्तपुर, ६ कात्तिक
  १६२२ पटक
  भक्तपुर, ६ कात्तिक

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले सबै नागरीकलाई सैनिक तालिम दिइनुपर्नेमा जोड दिएका छन् । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्यसमेत रहेका प्रमुख प्रजापतिले नेमकिपाले पहिले देखि नै सैनिक तालिम माग गरेको स्मरण गर्दै यसको आवश्यकता औल्याएका हुन् ।

  बुधवार भक्तपुर-१ स्थित नवनिर्मित पाटी र शारीरिक व्यायाम स्थल उद्घाटन गर्दै प्रमुख प्रजापतिले भक्तपुरमा समाजवाद उन्मुख व्यवस्था अनुसार नीति तथा कार्यक्रमलाई अगाडि बढाइएको जिकिर गर्दै सैनिक तालिमले जनतालाई देशप्रति बफादार बनाइराख्ने मात्र नभई हरेक नागरीकको स्वास्थ्यमा समेत यसले सकारात्मक प्रभाव पार्ने बताए ।

  उक्त अवसरमा उनले शारीरिक तथा मानसिक स्वास्थ्यको लागि व्यायामको महत्वबारे बताउदै शारीरिक व्यायाम र खेलकुद मानव जीवनको अभिन्न अंग भएको धारणा व्यक्त गरेका थिए । नगरपालिकाले प्रत्येक वडामा पर्याप्त व्यायाम सामाग्री सहितको ब्यायामस्थल स्थापना र संचालन गरिरहेको जानकारी दिंदै उनले यहि महिना नगरभित्रका विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियाेगिता समेत नगरपालिकाले आयोजना गर्ने जानकारी गराए ।

  उक्त अवसरमा नगरप्रमुख प्रजापतिले नःपली सेजनानगर सेवा समितिलाई शारीरिक व्यायाम सामाग्री समेत हस्तान्तरण गरेका थिए । उपभोक्ता समितिका कोषाध्यक्ष बाबुकाजी धौबन्जारले बताए अनुसार लागत इष्टिमेट ५९ लाख ९० हजार रुपियाँ रहेको नवनिर्मित पाटी र व्यायाम स्थल कूल रु ५२ लाख ३७ हजार खर्चमा तयार भएको हो ।

  वडा नम्बर १ का वडाध्यक्ष श्यामकृष्ण खत्रीको अध्यक्षतामा संचालित उक्त कार्यक्रममा पूर्व वडाध्यक्ष लक्ष्मीनारायण राजलवत,नवनिर्मित पाटी उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष गणेशभक्त कोजु लगायतले मन्तब्य राखेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा भयरहीत वातावरणमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले सीमित साधन र श्रोतका बीचपनि भक्तपुरमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन...

  भक्तपुर औधोगिक क्षेत्रलाई स्थानान्तरण गर्नुपर्छ : सांसद सुवाल

  prem suwal

  भक्तपुरका संघीय सांसद समेत रहेका नेमकिपाका सचिव प्रेम सुवालले  ब्यासीस्थित बस्तीको बीचमा रहेको औधोगिक क्षेत्रलाई...

  मतदान स्थलमै मतगणना गर्नुपर्छ : न्यायाधिश बास्तोला

  गोपाल gopal prasad bastola

  भक्तपुरका मूख्य निर्वाचन अधिकृत एवं जिल्ला अदालतका न्यायाधिश गोपालप्रसाद बास्तोलाले निर्वाचन गराउन बजेट र जनशक्ति...

  ईश्वरको सपथ लिन इन्कार गरेका कम्युनिष्ट मेयरको उद्घोष : जनताको सेवाबाहेक स्वार्थ छैन

  भक्तपुर नगरपालिकाका नव निर्वाचित जनप्रतिनिधिको प्रमाण पत्र वितरण तथा शपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ...

  सूर्यविनायकमा एमाले नेतृत्वको निरन्तरता : मेयरमा थापा र उपमेयरमा भट्टराई निर्वाचित

  सूर्यविनायक नगरपालिकामा नेकपा (एमाले)ले आफ्नो नाक राखेको छ । जिल्लाका २ पालिकाको नेतृत्व गुमाउन पुगेको...