News Portal

 • सबै नागरीकलाई सैनिक तालिम दिइनुपर्नेमा जोड

  भक्तपुर, ६ कात्तिक
  १७४३ पटक
  भक्तपुर, ६ कात्तिक

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले सबै नागरीकलाई सैनिक तालिम दिइनुपर्नेमा जोड दिएका छन् । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्यसमेत रहेका प्रमुख प्रजापतिले नेमकिपाले पहिले देखि नै सैनिक तालिम माग गरेको स्मरण गर्दै यसको आवश्यकता औल्याएका हुन् ।

  बुधवार भक्तपुर-१ स्थित नवनिर्मित पाटी र शारीरिक व्यायाम स्थल उद्घाटन गर्दै प्रमुख प्रजापतिले भक्तपुरमा समाजवाद उन्मुख व्यवस्था अनुसार नीति तथा कार्यक्रमलाई अगाडि बढाइएको जिकिर गर्दै सैनिक तालिमले जनतालाई देशप्रति बफादार बनाइराख्ने मात्र नभई हरेक नागरीकको स्वास्थ्यमा समेत यसले सकारात्मक प्रभाव पार्ने बताए ।

  उक्त अवसरमा उनले शारीरिक तथा मानसिक स्वास्थ्यको लागि व्यायामको महत्वबारे बताउदै शारीरिक व्यायाम र खेलकुद मानव जीवनको अभिन्न अंग भएको धारणा व्यक्त गरेका थिए । नगरपालिकाले प्रत्येक वडामा पर्याप्त व्यायाम सामाग्री सहितको ब्यायामस्थल स्थापना र संचालन गरिरहेको जानकारी दिंदै उनले यहि महिना नगरभित्रका विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियाेगिता समेत नगरपालिकाले आयोजना गर्ने जानकारी गराए ।

  उक्त अवसरमा नगरप्रमुख प्रजापतिले नःपली सेजनानगर सेवा समितिलाई शारीरिक व्यायाम सामाग्री समेत हस्तान्तरण गरेका थिए । उपभोक्ता समितिका कोषाध्यक्ष बाबुकाजी धौबन्जारले बताए अनुसार लागत इष्टिमेट ५९ लाख ९० हजार रुपियाँ रहेको नवनिर्मित पाटी र व्यायाम स्थल कूल रु ५२ लाख ३७ हजार खर्चमा तयार भएको हो ।

  वडा नम्बर १ का वडाध्यक्ष श्यामकृष्ण खत्रीको अध्यक्षतामा संचालित उक्त कार्यक्रममा पूर्व वडाध्यक्ष लक्ष्मीनारायण राजलवत,नवनिर्मित पाटी उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष गणेशभक्त कोजु लगायतले मन्तब्य राखेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नाै वर्षमा पुल बनेपछि निकुञ्जले भन्याे ‘प्रवेश निषेध’

  चितवनको वाल्मीकि आश्रम र नवलपरासी (बर्दघाट सुस्तापूर्व) त्रिवेणीधाम जोड्ने आकर्षक झोलुङ्गे पुल बनेको छ ।...

  रविको नागरिकता छानबिन गर्न गृह र परराष्ट्रलाई पत्र

  राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेको नागरिकता विषयमा अनुसन्धान गर्न अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले अग्रसरता...

  दोलखाबाट माओवादी केन्द्रका कार्की निर्वाचित

  प्रतिनिधिसभा सदस्यमा दोलखाबाट नेकपा माओवादी केन्द्रका गङ्गा कार्की निर्वाचित भएका छन् । कार्कीले नेकपा एमालेका...

  भारतीय पक्षले गर्यो नेपाल-भारत सीमा पुल बन्द

  सोमबार बिहानदेखि भारतीय पक्षले खलंगामा रहेको नेपाल-भारत सीमा पुल बन्द गरेको छ । दार्चुला सदरमुकाम...

  भोलाछेँ पोखरी भक्तपुरको हेर्नलायक एक आकर्षक पोखरी: प्रमुख प्रजापति

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले भोलाछेँस्थित भोलाछेँ पोखरी भक्तपुरको हेर्नलायक एक आकर्षक पोखरी भएको बताएका...