News Portal

 • जिल्ला खेलकुद बिकास समिति भक्तपुरको अध्यक्षमा श्रीभक्त काशीछवा नियुक्त

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ८ माघ
  २२६२ पटक
  भक्तपुर, ८ माघ

  बाग्मती प्रदेश खेलकुद बिकास परिषद्ले आफ्ना १३ वटै जिल्लाका जिल्ला खेलकुद बिकास समितिमा नेतृत्व चयन गरेको छ । परिषद्को निर्णय अनुसार जिल्ला खेलकुद बिकास समिति भक्तपुरको अध्यक्षमा श्रीभक्त काशीछवा नियुक्त भएका छन् ।

  मंगलवार बसेको परिषद् बैठकले भक्तपुर अध्यक्षमा श्रीभक्त काशीछवालाई नियुक्त गरेको सदस्य सचिव सूर्य भण्डारीले पुष्टि गरे । खेलाडी पृष्ठभूमीका काशीछवा सफल युवा व्यवसायी समेत हुन् । सूर्यविनायकस्थित योयो बैंक्वेट लगायतका उनी संचालक रहेका छन् । उनी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) संग आवद्ध छन् ।

  सदस्य सचिव सूर्य भण्डारीले जनाए अनुसार काठमाडौमा अरुण बस्नेत र ललितपुरमा भरत प्रसाद पराजुली अध्यक्ष नियुक्त भएका छन् भने काभ्रेमा मानबिर लामा र चितवनबाट प्रह्लाद प्रधान परेका छन् । त्यसैगरी सिन्धुलीमा खडग रजन मगर, मकवानपुरमा सानु लामा,धादिङमा प्रताप सिङ तामाङ , रसुवामा दावा तामाङ , नुवाकोटमा बुद्धिमान तामाङ, रामेछापमा राजेश श्रेष्ठ , दोलखामा रोहित खड्का र सिन्धुपाल्चोकमा शिव देउजा अध्यक्ष नियुक्त भएका छन् । परिषद बैठकले समितिमा सदस्यहरु समेत नियुक्त गरेको भण्डारीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देशभरका सबै वडा कमिटी गठन गर्न माओवादी केन्द्रको निर्देशन

  नेकपा माओवादी केन्द्रको केन्द्रीय समिति बैठकले आज दुई निर्णय गरेको छ । आइतबार पार्टी केन्द्रीय...

  त्रिविमा आंशिक शिक्षकको तालाबन्दी

  त्रिभुवन विश्वविद्यालय (त्रिवि) मा आंशिक शिक्षकले विभिन्न माग राख्दै एक सातादेखि तालाबन्दी गरेका छन् ।...

  सभामुखको पहलपछि सरकारी तलब भत्ता सरकारी बैंकबाट

  अब सांसदले तलबभत्ता सरकारी बैंकबाट पाउने भएका छन् । संसद सचिवालयले केही महिनायता पहल गरेर...

  नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश

  नेपालका ८ युवा नर्वे सेनामा भर्ती भएका छन् । नर्वे सेनामा नेपाली युवाको प्रवेश यो...

  पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ, भक्तपुरका निवर्तमान कोषाध्यक्ष एवं श्रमजिवी पत्रकार मोहन बल्ललाई मातृशोक परेको छ ।...