News Portal

 • दक्षिण भारती सुपरस्टार विजयको घरमा विभागको छापा

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता२३ माघ २०७६
  ७११ पटक
  २३ माघ २०७६

  एजेन्सी ।  दक्षिण भारतीय फिल्म क्षेत्रका सुपरस्टार अभिनेता विजय कर छलीको विषयलाई लिएर विवादमा परेका छन्।आयकर विभागले उनको घरमा छापा मारी ६५ करोड रुपैयाँ जफत समेत गरेको छ।हाल ‘मास्टर’ फिल्मको छायाँकनमा व्यस्त रहेका विजय आयकर विभागको छापापछि सुटिङ बीचैमा रोकेर घर फर्किएका छन्।

  भारतीय समाचार एजेन्सी एएनआइले अभिनेता विजय र अर्का एक निर्माता र लगानीकर्ताको मदुरै र चेन्नईमा रहेका कार्यालय र घरमा विभागले छापा मारेको र जनाएको छ। विभागले अहिलेसम्म विभागले ६५ करोड जफत गरेको जनाएको छ।

  आयकर विभागका स्रोतका अनुसार– ‘बिजिल’ फिल्मका लगानीकर्ता अनबेचेजियनको घरबाट ६५ करोड रूपैयाँ जफत गरिएको छ। मिडिया रिपोर्टका अनुसार एजीएस सिनेमामा कर चोरी गरेकोमा शंका छ। उनले विजयको अघिल्लो सुपरहिट फिल्म ‘बिजिल’को निर्माण गरेका थिए। यो फिल्म एक सुपर हिट भएको थियो। फिल्मले ३०० करोड भन्दा बढीको व्यापार गरेको थियो। सामाजिक सञ्जालमा विजयका फ्यानहरूले भनेका छन् कि उनी चाँडै ‘मिस्टर क्लिन’का रुपमा फर्किनेछन्। यसका साथै विजयले ‘बिजिल’ फिल्मका लागि धेरै रकम लिएको समेत चर्चा सुरु भएको छ।

  आयकर विभागको छापाका सम्बन्धमा विजयले पनि एक विज्ञप्ति जारी गरेका छन्। ‘आयकर विभागले मेरो घर र कार्यालयमा कर छलीका सम्बन्धमा छापा मारेको छ। मेरा स्टाफ र परिवारको पूर्ण समर्थन छ। आयकर रिटर्नसँग जोडिएका सबै प्रमाण अधिकारीसमक्ष पेस गरिएको छ। ’

  खबरअनुसार ‘बिगिल’ तमिल सिनेमाको सबैभन्दा हिट फिल्म मध्ये एक हो। यसको निर्देशन एटलीले गरेका हुन्। १८० करोड लगानीमा बनेको यस फिल्ममा नयनतारा, ज्याकी श्रफ, योगी बाबुको पनि महत्वपूर्ण भूमिका रहेको छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मुआब्जा र क्षतिपूर्ति न्यायोचित तवरले उपलव्ध गराउन मन्त्री भुसालको निर्देशन

  उर्जा, जलश्रोत तथा सिंचाई मन्त्री पम्फा भुसालले विभिन्न आयोजना निर्माणका लागि आवस्यक पर्ने जग्गा अधिग्रहण...

  शिरमा देश र मनमा मधेश : प्रदेश प्रमुख अहिराजका १२ काम

  rajesh ahiraj

  प्रदेश २ का प्रदेश प्रमुख डा.राजेश अहिराजले शिरमा देश र मनमा मधेश राखेर काम गरिरहेको...

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेडको शेयर आजदेखि लिलाममा

  अपि पावर कम्पनी लिमिटेड ले हकप्रद निष्काशन गर्दा बिक्रि नभएको सेयर आज साउन १३ गतेदेखि...

  Chinese Democracy Develops Living Standard

  The definition of democracy It is said that democracy is the system of governance for...

  महन्थको राजनीती धरापमा

    निर्वाचन आयोगले जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) को आधिकारिकता उपेन्द्र यादव पक्षलाई दिएको छ ।...