News Portal

 • दक्षिण भारती सुपरस्टार विजयको घरमा विभागको छापा

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता२३ माघ २०७६
  ३३६ पटक
  २३ माघ २०७६

  एजेन्सी ।  दक्षिण भारतीय फिल्म क्षेत्रका सुपरस्टार अभिनेता विजय कर छलीको विषयलाई लिएर विवादमा परेका छन्।आयकर विभागले उनको घरमा छापा मारी ६५ करोड रुपैयाँ जफत समेत गरेको छ।हाल ‘मास्टर’ फिल्मको छायाँकनमा व्यस्त रहेका विजय आयकर विभागको छापापछि सुटिङ बीचैमा रोकेर घर फर्किएका छन्।

  भारतीय समाचार एजेन्सी एएनआइले अभिनेता विजय र अर्का एक निर्माता र लगानीकर्ताको मदुरै र चेन्नईमा रहेका कार्यालय र घरमा विभागले छापा मारेको र जनाएको छ। विभागले अहिलेसम्म विभागले ६५ करोड जफत गरेको जनाएको छ।

  आयकर विभागका स्रोतका अनुसार– ‘बिजिल’ फिल्मका लगानीकर्ता अनबेचेजियनको घरबाट ६५ करोड रूपैयाँ जफत गरिएको छ। मिडिया रिपोर्टका अनुसार एजीएस सिनेमामा कर चोरी गरेकोमा शंका छ। उनले विजयको अघिल्लो सुपरहिट फिल्म ‘बिजिल’को निर्माण गरेका थिए। यो फिल्म एक सुपर हिट भएको थियो। फिल्मले ३०० करोड भन्दा बढीको व्यापार गरेको थियो। सामाजिक सञ्जालमा विजयका फ्यानहरूले भनेका छन् कि उनी चाँडै ‘मिस्टर क्लिन’का रुपमा फर्किनेछन्। यसका साथै विजयले ‘बिजिल’ फिल्मका लागि धेरै रकम लिएको समेत चर्चा सुरु भएको छ।

  आयकर विभागको छापाका सम्बन्धमा विजयले पनि एक विज्ञप्ति जारी गरेका छन्। ‘आयकर विभागले मेरो घर र कार्यालयमा कर छलीका सम्बन्धमा छापा मारेको छ। मेरा स्टाफ र परिवारको पूर्ण समर्थन छ। आयकर रिटर्नसँग जोडिएका सबै प्रमाण अधिकारीसमक्ष पेस गरिएको छ। ’

  खबरअनुसार ‘बिगिल’ तमिल सिनेमाको सबैभन्दा हिट फिल्म मध्ये एक हो। यसको निर्देशन एटलीले गरेका हुन्। १८० करोड लगानीमा बनेको यस फिल्ममा नयनतारा, ज्याकी श्रफ, योगी बाबुको पनि महत्वपूर्ण भूमिका रहेको छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  उपत्यकामा सङ्क्रमण बढिरहँदा सरकारी रणनीति के छ ?

  बिहीवारसम्म काठमाडौं उपत्यकामा २९४ जनामा कोरोनाभाइरस सङ्क्रमण पुष्टि भएकोमा १९५ जना काठमाडौंका, ५६ जना ललितपुरका...

  गुण्डा नाइके विकास दुबे इन्काउन्टरमा मारिए

  काठमाडौं । भारतको कानपुरमा प्रहरी इन्काउन्टरमा गुण्डा नाइके विकास दुबेको मृत्यु भएको छ । उत्तर...

  सरकारले निर्णय गरे पनि चलेनन् सार्वजनिक यातायात

  काठमाडौं । सरकारले लकडाउनको १०८औँ दिन बिहीबार, आजदेखि सार्वजनिक सवारीसाधन सञ्चालन गर्न दिने निर्णय गरे...

  नेकपाको स्थायी कमिटि बैठक साउन २ गते सम्मका लागि स्थगित

  काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को आज बस्ने तय भएको स्थायी कमिटिको बैठक साउन २...

  पोखरामा पहिरो जाँदा छ जनाको मृत्यु, सात जना घाइते

  पोखरा । अविरल वर्षाका कारण गएको पहिरोमा परी पोखरा महानगर पालिकामा छ जनाको मृत्यु भएको...