News Portal

 • कर्मचारीहरु १०-५ मा सीमित नहुने भक्तपुरकी नयाँ सिडिओ शर्माको प्रतिवद्धता

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ६ असोज २०७८
  २२७४ पटक
  CDO rudra sharmaभक्तपुर, ६ असोज २०७८

  भक्तपुरमा नयाँ कार्यभार सम्हालेकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ) रुद्रादेवी शर्माले कर्मचारीहरु १०-५ को ड्युटीमा सीमित नहुने बताएकी छन् । जनताको सेवाका लागि कर्मचारीहरु कार्यालय समय कुरेर बस्नु नहुनेमा जोड दिंदै उनले सो कुरा बताएकी हुन् ।

  बुधवार कार्यालयमा पत्रकारहरुसंग कुराकानी गर्दै उनले शान्तिसुरक्षाको दृष्टिले भक्तपुरलाई सर्वोत्कृष्ट जिल्ला बनाउनेमा आफ्नो भरपुर प्रयास रहने प्रतिवद्धता समेत प्रकट गरिन् । यस अघि गुल्मी जिल्लाको प्रमुख जिल्ला अधिकारी रहँदा गुल्मीलाई देशकै तेस्रो वरियतामा पार्न सफल भएको स्मरण गर्दै उनले त्यो अनुभवले भक्तपुरमा कार्यसम्पादन गर्न सहयोग पुग्ने विश्वास व्यक्त गरिन् ।

  नेपालीहरुको महान पर्व वडादशैँ लगायत नजिकिएका चाड्वाडलाई लक्षित गरि शान्तिसुरक्षाको योजनामा लागिसकेको जानकारी गराउदै प्रजिअ शर्माले भक्तपुरमा चोरी,तस्करी, महिला हिँसाका अपराध दोहिरिरहने देखिएकोले त्यसको न्यूनीकरणका लागि ठोस योजना बनाएर अघि बढ्ने पनि बताइन । कोभिड- १९ महामारी लगायत प्राकृतिक बिपत्तीसंग जुध्न प्रभावकारी योजना अघि सार्ने समेत उनको भनाइ छ । कोभिड १९ विरुद्ध जारी खोपको अनुगमन गर्ने र पहुँचका आधारमा नभई लक्षित वर्गले पाउने सुनिश्चितता प्रदान गर्ने उनले दावी गरिन् ।

  त्यसैगरी प्रजिअ शर्माले पत्रकारहरुसंग मिलेर आफूले सामाजिक इस्युमा सकारात्मक पहल लिने प्रतिवद्धता समेत प्रकट गरिन् । जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुर पत्रकारमैत्री हुने स्पष्ट पार्दै उनले हरेक काम पारदर्शी हुने बताइन् । आफ्नो कार्यालयले पत्रकारहरुले मागेका हरेक सूचना उपलब्ध गराउने प्रतिवद्धता प्रकट गर्दै उनले पत्रकारहरु संग भएका सूचना उपलब्ध गराएर आफूहरुलाई सहयोग गर्न अनुरोध गरिन् । पत्रकारहरु सूचनाको सम्बाहकका अतिरिक्त सामाजिक हितमा सहयात्री समेत भएका भन्दै उनले सामाजिक काममा रचनात्मक सुझाव दिन अनुरोध गरेकी थिइन् ।

  उक्त अवसरमा नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरका अध्यक्ष जगतकृष्ण प्रजापतिले पछिल्लो समय सिडिओ र एसपीलाई स्वागत गर्ने बहानामा प्रभावित पार्ने र आफ्नो अभिष्ट पूरा गर्ने व्यक्ति र समूहसंग सतर्क रहन सिडिओ शर्मालाई सुझाव दिएका थिए । त्यसैगरी महासंघका सचिव एवं भक्तपुर पोस्टका सम्पादक संजीप घिमिरे शुभचिन्तकले सिडिओ जिल्लाकै प्रशासन प्रमुख रहेकाले आम जनताको भावनासंग जोडिन सक्नुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।

  उक्त अवसरमा नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरका सस्थापक अध्यक्ष रमेश खड्का,पूर्व अध्यक्ष विकल श्रेष्ठ, कार्यसमिति सदस्य रामगोपाल तमखु लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

  यो पनि

  भक्तपुर सिडिओमा शर्मा

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सूर्यविनायकमा राष्ट्रिय परिचयपत्रबारे सिकाउँदै सिडिओ कार्यालय

  राष्ट्रिय परिचयपत्रका लागि विवरण भर्ने सम्बन्धमा सूर्यविनायक नगरपालिकामा अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । जिल्ला...

  अस्पतालमै एमालेको वडाअधिवेशन, बिरामी त्रसित

  काठमाडौं। नेकपा एमालेले विरामीलाई नै त्रसित पार्नेगरी अस्पतालमै वडा अधिवेशन सम्पन्न गरेको छ। काठमाडौं तारकेश्वर...

  एउटै ब्यक्ति कांग्रेस र एमाले दुबै पार्टीको वडा नेतामा निर्वाचित

  दार्चुला । दार्चुलामा कांग्रेसको अधिवेशनबाट वडा उपसभापतिमा चयन भएका एक जना एमालेको वडा सचिवमा चयन...

  भक्तपुरको एमाले वडा अधिवेशन : धेरैमा सर्वसम्मत, मध्यपुरमा बिबाद मथ्थर तर बन्द सत्र बाँकी

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)ले शनिबार देशभर वडा अधिवेशन सम्पन्न गरेको छ । यसैबीच भक्तपुर जिल्लामा...

  नेपाली बक्सिङ्ग टोली सर्विया प्रस्थान

  ‘आईबा वल्ड बक्सिङ च्याम्पियनसिप’मा सहभागी हुन नेपाली बक्सिङ्ग टोली सर्विया प्रस्थान गरेको छ । अन्तर्राष्ट्रिय...