News Portal

 • भक्तपुर युनाइटेड भयो लिग च्याम्पियन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ४ माघ २०७८
  २९४ पटक
  भक्तपुर, ४ माघ २०७८

  भक्तपुर युनाइटेड फुटबल क्लब जिल्ला लिग फुटबल-२०७८ को च्याम्पियन बनेको छ । भक्तपुर जिल्ला फुटबल संघद्वारा आयोजित प्रतियोगितामा भक्तपुर युनाइटेड लिग च्याम्पियन बनेको हो ।                                                        सानोठिमीस्थित खेल मैदानमा मंगलवार सम्पन्न फाइनल खेलमा लोकन्थली एफसीलाई २–१ गोल अन्तरले पछि पार्दै भक्तपुर युनाइटेड लिग च्याम्पियन बन्न सफल भएको थियो ।
  भक्तपुर युनाईटेडका लागि मनोज लामा र कृष्ण गुरागाईले खेल शुरु भएको क्रमशः सातौ र नवौ मिनेटमा १-१ गोल गरेका थिए ।


  उपाधी विजेता भक्तपुर युनाईटेडले नगद ५० हजारसहित ट्रफी पाएको छ भने उपविजेता लोकन्थलीले नगद २५ हजारसहित ट्रफी पाएको आयोजकले जनाएको छ ।
  प्रतियोगितामा लोकन्थलीका रोहित गिरी सर्वोत्कृष्ट खेलाडी घोषित भए । उनले प्रतियोगिताको अन्तिम समयमा गरेको प्रहार गोलमा परिणत गर्न सफल भएपनि लोकन्थली दोश्रो स्थानमा रहन पुग्यो । प्रतियोगितामा उत्कृष्ट गोलकिपर लोकन्थलीकै रिजेन हेका हुनपुगे भने सर्वाधिक ६ गोल गरेका लोकन्थलीकै आशिष थिङ उत्कृष्ट स्कोरर हुन सफल भए । त्यसैगरी थिमि युथ क्लबका समिर श्रेष्ठ उत्कृष्ट रक्षक, भक्तपुर युनाईटेडका हरिश कार्की उत्कृष्ट फरवार्ड र विश्व विनायकका रविन कुटु उत्कृष्ट मिल्डफिल्डर घोषित भए । उत्कृष्ट सबै खेलाडीले जनही रु ५ हजार नगद पुरस्कार प्राप्त गरेका छन् ।


  प्रतियोगिताका विजयी खेलाडी तथा क्लव त्यसैगरी प्रतियोगिताभरीमा उत्कृष्ट घोषित खेलाडीहरुलाई अखिल नेपाल फुटबल संघका अध्यक्ष कर्मा छिरिङ शेर्पा, उपाध्यक्ष उपेन्द्रमान सिंह, एन्फाको जिल्ला समन्वय समितिका सहसंयोजक एवम् मध्यपुर युथ एशोसियसनका उपाध्यक्ष अष्टकुमार कवे, भक्तपुर जिल्ला फुटबल संघका अध्यक्ष किशोर हेका, वरिष्ठ उपाध्यक्ष अनिल हेका, नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरका अध्यक्ष जगत प्रजापति, प्याव्सन भक्तपुरका अध्यक्ष सुरेन्द्र तुबँजा श्रेष्ठ लगायतले पुरस्कार प्रदान गरेका थिए । उक्त अवसरमा फुटबल  खेलप्रेमीहरुको उल्लेखनीय उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा भयरहीत वातावरणमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन सम्पन्न

  भक्तपुरकी प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रादेवी शर्माले सीमित साधन र श्रोतका बीचपनि भक्तपुरमा शान्तिपूर्ण तवरले निर्वाचन...

  भक्तपुर औधोगिक क्षेत्रलाई स्थानान्तरण गर्नुपर्छ : सांसद सुवाल

  prem suwal

  भक्तपुरका संघीय सांसद समेत रहेका नेमकिपाका सचिव प्रेम सुवालले  ब्यासीस्थित बस्तीको बीचमा रहेको औधोगिक क्षेत्रलाई...

  मतदान स्थलमै मतगणना गर्नुपर्छ : न्यायाधिश बास्तोला

  गोपाल gopal prasad bastola

  भक्तपुरका मूख्य निर्वाचन अधिकृत एवं जिल्ला अदालतका न्यायाधिश गोपालप्रसाद बास्तोलाले निर्वाचन गराउन बजेट र जनशक्ति...

  ईश्वरको सपथ लिन इन्कार गरेका कम्युनिष्ट मेयरको उद्घोष : जनताको सेवाबाहेक स्वार्थ छैन

  भक्तपुर नगरपालिकाका नव निर्वाचित जनप्रतिनिधिको प्रमाण पत्र वितरण तथा शपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ...

  सूर्यविनायकमा एमाले नेतृत्वको निरन्तरता : मेयरमा थापा र उपमेयरमा भट्टराई निर्वाचित

  सूर्यविनायक नगरपालिकामा नेकपा (एमाले)ले आफ्नो नाक राखेको छ । जिल्लाका २ पालिकाको नेतृत्व गुमाउन पुगेको...