News Portal

 • दिनभरी काँग्रेस र रातभरी एमाले हुने अन्तर्घातीलाई माफी हुँदैन : दुर्लभ थापा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ११ जेठ २०७९
  ४१५३ पटक
  durloveभक्तपुर, ११ जेठ २०७९

  नेपाली काँग्रेस भक्तपुरका सभापति दुर्लभ थापाले स्थानीय निर्वाचनमा अन्तर्घात गर्ने पार्टीका नेता कार्यकर्तालाई आममाफी नहुने उद्घोष गरेका छन् । काँग्रेसकै नेताकार्यकर्ताका कारण जित्नुपर्ने ठाउँमा हार्नुपरेको जिकिर गर्दै उनले उक्त उद्घोष गरेका हुन् ।

  बुधवार भक्तपुर ब्याङ्क्वेटमा आयोजित पार्टीबाट निर्वाचित २ मेयर र वडामा निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गर्ने कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै सभापति थापाले दिनभरी काँग्रेस पार्टीमा र रातभरी विपक्षीको पार्टीमा लाग्ने नेताकार्यकर्ता बारे आफूलाई जानकारी भएको र भक्तपुर काँग्रेसमा अब उनीहरुलाई प्रवेश निषेध गर्ने दावी गरे । ”दिनभरी काँग्रेस र रातभरी एमाले हुने अन्तर्घातीलाई माफी हुँदैन ।” उनले भने ।

  कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि रहेका पार्टी महासचिव गगनकुमार थापालाई साक्षी राखी उनले अन्तर्घात गर्ने नेता कार्यकर्तालाई खोजीखोजी कारवाही गर्ने प्रतिवद्धता प्रकट गरे । अन्जानमा पार्टीलाई नोक्सान पुर्याउनेलाई आममाफी दिनसकिने भएपनि जानीजानी नियतबस अन्तर्घात गर्नेहरुलाई उन्मुक्ति दिन नसकिने उनले बताएका हुन् । पार्टीमा क्षेत्रले वडामा, प्रदेशले मेयर उपमेयरमा उम्मेदवारको टिकट दिएको र जिल्ला पार्टीले आफ्ना उम्मेदवारलाई जिताउन भरमग्दुर प्रयास गरेको स्मरण गर्दै उनले पार्टीलाई भोट माग्ने नेताकार्यकर्ता र भोट दिने सर्वसाधारण जनताप्रति कृतज्ञता प्रकट गरेका थिए ।

  उक्त अवसरमा प्रमुख अतिथि रहेका नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय महासचिव गगनकुमार थापाले आफ्नो पार्टीबाट निर्वाचित मेयर उपमेयर र वडाका जनप्रतिनिधिहरु जनताप्रति जवाफदेयी हुनुपर्ने र पार्टीको घोषणा पत्रको अधिनमा रही कार्यसम्पादन गर्नुपर्ने आवश्यकता औल्याए । उनले सेवा मेलाको आयोजना गरी जनताको घरदैलोमा नगरपालिकाको सेवा पुर्याउन सुझाव दिंदै कार्ययोजना बनाएर आफ्नो कार्य गर्न निर्देशन समेत दिए ।

  महासचिव थापाले नगरमा निर्वाचित जनप्रतिनिधिको पार्टी केन्द्रले आवधिक परीक्षा लिने योजना बनाइरहेको खुलासा गर्दै त्यसमा खरो उत्रन र पास हुन प्रोत्साहित गरेका थिए । निर्वाचित जनप्रतिनिधिले राम्रो काम नगर्दा जनतामा पार्टीप्रतिको बिश्वास घट्ने र आगामी दिनमा पार्टीले हार्न सक्ने हुँदा पार्टीले कामको अनुगमन र मूल्यांकनको नीति लिएको उनले स्पष्ट पारे ।

  नेपाली कांग्रेसले जिल्लाका ४ नगरपालिका मध्ये २ नगरपालिकामा प्रमुख पद हात पारेको छ । मध्यपुर थिमिमा निवर्तमान नगर सभापति सुरेन्द्र श्रेष्ठ र चाँगुनारायणमा क्षेत्रीय सभापति जीवन खत्री मेयरमा निर्वाचित भएका छन् । कार्यक्रममा श्रेष्ठ र खत्रीले जनताको शासक नभई सेवक भएर काम गर्ने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए ।

  यो पनि

  काँग्रेसले स्थानीय जनप्रतिनिधिहरुको नियमित परीक्षा लिने महासचिव थापाको खुलासा

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुरका नेता ढकालले दिए पार्टीलाई ६ बुँदे सुझाव

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य रहेका भक्तपुरका युवा नेता डिपी ढकालले पार्टी लाई ६...

  विश्वविद्यालयको पठनपाठनमा अवरोध हुने गतिविधि राम्रो होइनः शिक्षामन्त्री पौडेल

  शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री देवेन्द्र पौडेलले विश्वविद्यालयहरूमा तालाबन्दी लगाउने काम हुन नदिन सरकार सचेत रहेको...

  भारतीय दूतावासका भारतीय सुरक्षा गार्डद्धारा आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या

  काठमाडौँको लैनचौरस्थित भारतीय दूतावासमा कार्यरत भारतीय सुरक्षा गार्डले ड्युटी समयमै आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या गरेका...

  एसपीपीमा संलग्न भएको प्रमाण देखाउन ओलीको माग

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एसपीपीमा सहभागि हुने विषयमा सुशील कोइराला नेतृत्वकै सरकारले एसपीपीमा...

  इनफ इज इनफः केपी ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सत्तारूढ दलका नेताहरूलाई अमेरिकासँग भएको स्टेट पार्टनरशिप प्रोग्राम (एसपीपी)...