News Portal

 • सिडिओ कार्यालय र सूर्यविनायक नगरपालिकाबीच अन्तरक्रिया सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर,१८ असार २०७९
  १४२ पटक
  भक्तपुर,१८ असार २०७९

  जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरले सेवा प्रवाहलाई सहज बनाउने उदेश्यले स्थानीय सरकारसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रमलाई अघि बढाएको छ । शुक्रवार सूर्यविनायक नगरपालिकाका जनाप्रतिनिधिसंग कार्यालयले अन्तरक्रिया सम्पन्न गरेको हो ।

  जिल्ला प्रशासन कार्यालयले प्रवाह गर्ने सेवा स्थानीय तह संग समेत अन्तर सम्बन्धित हुने भएकोले अन्तरक्रिया कार्यक्रम आयोजना गरिएको सिडिओ रुद्रादेवी शर्माले प्रष्ट पारिन । सिडिओ कार्यालयमा आउने कतिपय सेवाग्राहीका कागजपत्र प्रमाणित गर्ने, सिफारिस गर्ने लगायतका काम स्थानीय जनप्रतिनिधिको भएकोले सिडिओ कार्यालय र नगरपालिकाबीच राम्रो समन्वय हुनुपर्ने उनको भनाइ छ । सिडिओ शर्माले प्रक्रिया, कानुन र आवस्यक कागजातबारे जनप्रतिनिधिले सहि जानकारी राख्नुपर्नेमा जोड दिदै यसले  जनताको काममा सहजता हुने र सिडिओ कार्यालय आएपछि कागजपत्रको कमीका कारण फर्कनु पर्ने अवस्था अन्त्य हुने विश्वास व्यक्त गरिन् ।

  उक्त अवसरमा सिडिओ शर्माले शान्ति सुरक्षा, लागू औषध नियन्त्रण र अपराध न्यूनीकरण र जिल्ला प्रशासन कार्यालयले दिने सेवा बारे अभिमुखीकरण हुने गरी स्लाइड प्रस्तुतीकरण गर्दै जनप्रतिनिधिले राखेका प्रश्नबारे प्रष्ट पारेकी थिइन् ।

  कार्यक्रममा सूर्यविनायक नगरपालिकाकी उपप्रमुख सरिता तिम्सिना भट्टराईको नेतृत्वमा १० वटै वडाका वडा अध्यक्षहरू र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजेन्द्रप्रसाद कँडेलको नेतृत्वमा १० वटै वडाका वडा सचिवहरुको सहभागिता रहेको थियो । नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिका लागि कार्यक्रम असाध्यै फलदायी भएको भन्दै जान्प्रतिनिधिहरुले कार्यक्रमबाट धेरै विषयमा थाहा पाउने र स्पष्ट हुने अवसर प्राप्त भएको प्रतिक्रिया दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा छः ताइवान

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा रहेको ताइवानका विदेशमन्त्री जोसेफ वुले बताएका छन्। सीमा क्षेत्रमा चीनले गरेको...

  देशभरका नासुले आज आन्दोलन गर्ने

  तलब फरक भएको भन्दै देशभरका नायब सुब्बा(नासु)ले आज मंगलबार आन्दोलन गर्ने भएका छन्। सरकारले असमान...

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र पुरुषको शव भेटियो

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र एक पुरुषको शव भेटिएको छ ।सुन्दरहरैँचा नगरपालिकास्थित सलकपुरमा ना ३ ख ४७४३...

  एमाले संघीय निर्वाचनका लागि दल दर्ता गर्ने

  नेकपा एमाले आगामी मंसिरमा तय भएको संघीय निर्वाचनका लागि आज मंगलबार दल दर्ता गराउने भएको...

  फोहर बोकेर बञ्चरेडाँडा गएका गाडीमा तोडफोड

  बञ्चरेडाँडा ल्यान्डफिल क्षेत्रमा फोहर बोकेर गएका गाडीमा तोडफोड भएको छ । धादिङ र नुवाकोटको सीमाना...