News Portal

 • सुटर्स कप फुटबल प्रतियोगिताको फाइनलमा पुगे काभ्रे बोर्डर र माउन्ट भ्याली

  ७४९ पटक

  भक्तपुर, २७ पुस । काभ्रे बोर्डर र भक्तपुरको माउन्ट भ्याली फुटबल क्लब भक्तपुरमा जारी सुटर्स कप फुटबल प्रतियोगिताको फाइनलमा पुग्न सफल भएका छन् ।

  सुटर्स फुटसल क्लबद्वारा आयोजित उपत्यकाव्यापी खुला फुटबल प्रतियोगिताअन्तर्गत बिहीबार भएका सेमिफाइनलमा जीत हात पार्दै काभ्रे बोर्डर र माउन्ट भ्याली उपाधि नजिक पुगेका हुन् ।

  भक्तपुरको माहेश्वरी खेल मैदानमा जारी प्रतियोगिताअन्तर्गत बिहीबार भएको पहिलो सेमिफाइनलमा खेलमा काभ्रे बोर्डरले काठमाडौंस्थित राई फुटबल क्लबलाई ३–१ गोलले पन्छाएको हो ।खेलको ११ औं मिनेटमा सुबेट लामाले गोल गर्दै काभ्रे बोर्डरले सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । प्रतिस्पर्धात्मक उक्त खेलको दोस्रो हाफको १७ औं मिनेटमा वीरेन्द्र थापा र २२ औं मिनेटमा रवि पासवानले एकएक गोल थप्दै काभ्रे बोर्डरको अग्रता तेब्बर पारेका थिए ।

  दोस्रो हाफको २८ औं मिनेटमा राईको लागि सुनिल वाइबाले एक गोल फर्काए । बिहीबार नै भएको अन्तिम सेमिफाइनलमा भक्तपुर युनाइटेडलाई १–० गोलले हराउँदै माउन्ट भ्यालीले फाइनलमा ठाउँ पक्का ग¥यो । दुई नाइजेरियन र एकजना बुर्किनाफासोका खेलाडी खेलाएको भक्तपुर युनाइटेडलाई एकजना नाइजेरियन खेलाडी खेलाइको माउन्ट भ्यालीले जीत हात पारेको हो ।

  अत्यन्त प्रतिस्पर्धात्मक उक्त खेलको पहिलो हाफ गोलरहित बराबरीमा सकिएको थियो । दोस्रो हाफको छैटौं मिनेटमा नाइजेरियन खेलाडी जोनाह ग्लोरीले गोल गर्दै माउन्ट भ्यालीलाई अग्रता दिए ।पहिलो गोलपछि खेल झन् रोचक एवं प्रतिस्पर्धात्मक हुन पुगेको थियो । माउन्ट भ्यालीबाट गोल भएपछि दबाबमा आएको भक्तपुर युनाइटेडका खेलाडी आक्रामक बने ।

  जसअनुसार माउन्ट भ्यालीको पोस्ट चार्ज गरेको भक्तपुर युनाइटेडको आधा दर्जनभन्दा बढी प्रहार खेर गएको थियो । माउन्ट भ्यालीका गोलकिपरले करिब तीनवटा प्रहार रोक्दा भक्तपुर युनाइटेड हार स्वीकार गर्न बाध्य भएको थियो ।काठमाडौं उपत्यका र काभ्रेका २४ वटा फुटबल क्लबको सहभागिता रहेको प्रतियोगिताको फाइनल तथा पुरस्कार वितरण शनिबार हुने आयोजक सुटर्स फुटसलका अध्यक्ष रमेश सुवालले जानकारी दिए ।

  उनका अनुसार प्रतियोगिताका विजेताले उपाधिसँगै नगद ५५ हजार पुरस्कार पाउनेछ । त्यस्तै उपविजेताले शिल्ड र मेडलसँगै नगद २५ हजार हात पार्ने प्रतियोगिताका संयोजक किशोर धुकुछुले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  कान्ति बाल अस्पतालमा अब अनलाइन टिकट

  कान्ति बाल अस्पतालका निर्देशक डा. युवानिधि बसौलाले अस्पतालमा अनलाइन टिकट सुरु गरेको बताका छन् ।...

  बाल्टिनमा डुबेर १७ महिने बालिकाको मृत्यु

  काठमाडौंको धर्मस्थलीमा बाल्टिनमा डुबेर १७ महिने बालिकाको मृत्यु भएको छ । सोमबार काठमाडौं महानगरपालिका धर्मस्थली...

  पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि

  सरकारले फेरि पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढाएको छ । नेपाल आयल निगमले सोमबार राती १२ बजेदेखि...

  बाढीले बगाएको पुल नबन्दा स्थानीयलाई सकस

  कालिकोटमा नरहरिनाथ गाउँपालिको रहगाड झाेलुङ्गे पुल नबन्दा स्थानीयलाई सास्ती भएको छ । २०७७ साल साउन...

  रफतको तेह्रौं वार्षिकोत्सवमा तीनजना पुरस्कृत

  भक्तपुरको सूर्यविनायकस्थित रफत सञ्चार क्लवले २ पत्रकारसहित ३ जनालाई पुरस्कृत गरेको छ । क्लबले आफ्नो...