News Portal

 • प्रम देउवासहित अध्यक्ष प्रचण्ड र ओलीलाई मुद्दा हाल्ने घोषणा

  इभक्तपुर संवाददाताकाठमाडौँ, १२ माघ
  ८५३ पटक
  काठमाडौँ, १२ माघ

  बिप्लव नेतृत्वको नेकपा निकट अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी)ले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डलाई जनअदालतमा मुद्दा हाल्ने बताएका छन् । शुक्रबार संवाद डबलीमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै क्रान्तिकारीका अध्यक्ष पूर्ण बहादुर सिंहले मुद्दा हाल्ने उद्घोष गरेका हुन् ।

  “यो देशमा दुईओटा सत्ता छन्, दुईओटा अदालत छन्, शैक्षिक माफिया र उनीहरुको संरक्षण गर्ने प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली, माके अध्यक्ष प्रचण्डलगायतलाई जनअदालतमा मुद्दा हाल्छौं” सिंहले भने । उनले चुनाव हुँदैमा संक्रमणकालको अन्त्य नहुने भन्दै नयाँ संक्रमणकालको शुरुवात भएको जिकिर गरे ।

  अध्यक्ष सिंहले सिमा सुरक्षाकाे लागि आफूहरु जनमुक्ति सेनामा भर्ति भएर सिमाकाे रक्षा गर्ने पनि बताएका छन । भारतले हस्तक्षेप गर्ने गरेको सीमा स्तम्भमा जाने र आवश्यक परे गोली थाप्ने उनले दावी । पत्रकार सम्मेलनमा उक्त संगठनका महासचिव दिपेन्द्र चलाउनेले जनयुद्ध दिवसको अवसर पारेर फागुनबाट नै सीमा खोज्ने अभियान चलाउने भन्दै मेचीदेखि महाकाली, हिमालदेखि तराईका सीमासम्म पुग्ने क्रान्तिकारीको योजना रहेकोसमेत खुलासा गरे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...

  पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय स्काउट क्याम्प हुने

  काभ्रेको पाँचखालमा प्रदेश स्तरीय वृहत स्काउट क्याम्प हुने भएको छ । नेपाल स्काउट पाँचखाल नगर...

  उपप्रधान तथा गृहमन्त्री लामिछानेको भक्तपुरमा १ रोपनी जग्गा

  सरकारका उपप्रधान तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेको भक्तपुरमा १ रोपनी १ आना पैतृक सम्पत्ति रहेको छ...

  कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ

  कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ परेका छन् । सिरोहियालाई नागरिकता कीर्ते आरोपमा प्रहरीले...

  भक्तपुरमाथि विभेद भएको छ : मेयर प्रजापति

  आदरणीय नगरबासी दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरू, दोस्रो कार्यकालको निम्ति हामी निर्वाचित भएर बहाली भएको आज दुई...