News Portal

 • प्रम देउवासहित अध्यक्ष प्रचण्ड र ओलीलाई मुद्दा हाल्ने घोषणा

  इभक्तपुर संवाददाताकाठमाडौँ, १२ माघ
  ७३० पटक
  काठमाडौँ, १२ माघ

  बिप्लव नेतृत्वको नेकपा निकट अनेरास्ववियु (क्रान्तिकारी)ले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्डलाई जनअदालतमा मुद्दा हाल्ने बताएका छन् । शुक्रबार संवाद डबलीमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै क्रान्तिकारीका अध्यक्ष पूर्ण बहादुर सिंहले मुद्दा हाल्ने उद्घोष गरेका हुन् ।

  “यो देशमा दुईओटा सत्ता छन्, दुईओटा अदालत छन्, शैक्षिक माफिया र उनीहरुको संरक्षण गर्ने प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली, माके अध्यक्ष प्रचण्डलगायतलाई जनअदालतमा मुद्दा हाल्छौं” सिंहले भने । उनले चुनाव हुँदैमा संक्रमणकालको अन्त्य नहुने भन्दै नयाँ संक्रमणकालको शुरुवात भएको जिकिर गरे ।

  अध्यक्ष सिंहले सिमा सुरक्षाकाे लागि आफूहरु जनमुक्ति सेनामा भर्ति भएर सिमाकाे रक्षा गर्ने पनि बताएका छन । भारतले हस्तक्षेप गर्ने गरेको सीमा स्तम्भमा जाने र आवश्यक परे गोली थाप्ने उनले दावी । पत्रकार सम्मेलनमा उक्त संगठनका महासचिव दिपेन्द्र चलाउनेले जनयुद्ध दिवसको अवसर पारेर फागुनबाट नै सीमा खोज्ने अभियान चलाउने भन्दै मेचीदेखि महाकाली, हिमालदेखि तराईका सीमासम्म पुग्ने क्रान्तिकारीको योजना रहेकोसमेत खुलासा गरे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पहिरोमा परी ३६ को मृत्यु

  पेरुमा सोमबार आएको पहिरोमा परेर कम्तीमा ३६ जनाको ज्यान गएको बताइएको छ । पेरुको दक्षिणी...

  कान्ति बाल अस्पतालमा अब अनलाइन टिकट

  कान्ति बाल अस्पतालका निर्देशक डा. युवानिधि बसौलाले अस्पतालमा अनलाइन टिकट सुरु गरेको बताका छन् ।...

  बाल्टिनमा डुबेर १७ महिने बालिकाको मृत्यु

  काठमाडौंको धर्मस्थलीमा बाल्टिनमा डुबेर १७ महिने बालिकाको मृत्यु भएको छ । सोमबार काठमाडौं महानगरपालिका धर्मस्थली...

  पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि

  सरकारले फेरि पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढाएको छ । नेपाल आयल निगमले सोमबार राती १२ बजेदेखि...

  बाढीले बगाएको पुल नबन्दा स्थानीयलाई सकस

  कालिकोटमा नरहरिनाथ गाउँपालिको रहगाड झाेलुङ्गे पुल नबन्दा स्थानीयलाई सास्ती भएको छ । २०७७ साल साउन...