News Portal

 • डोल्पामा विप्लबका कार्यकर्ता द्वारा प्रहरी माथि आक्रमण

  इभक्तपुर संवाददाताडोल्पा, ३१ बैशाख
  ९६५ पटक
  डोल्पा, ३१ बैशाख

  डोल्पामा नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाका कार्यकर्ताले प्रहरी माथि आक्रमण गरेका छन् ।

  आइतबार नेपाल बन्दको क्रममा बजार बन्द गराउँदै हिडेका सागर शाहीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो । पक्राउ परेका शाहीलाई प्रहरीले सदरमुकाम दुनै पुर्याउने क्रममा सोमबार बिहानै नेकपाका कार्यकर्ताले बीच बाटोमा प्रहरी माथि आक्रमण गरेर उनलाई छुटाइ लिएका छन् ।

  पक्राउ परेका आफ्ना कार्यकर्ता सागर शाहीलाई छुटाउन उनीहरुले प्रहरीमाथि आक्रमण गरेका हुन् । आक्रमणबाट प्रहरी हवलदार धनसिँ कठायत र प्रहरी जवान जयलाल बस्नेत सामान्य घाइते भएका छन् । नेकपाका जिल्ला इन्चार्ज अजित बिष्टको नेतृत्वमा आएको पाँच जनाको समुहले प्रहरीमाथि आक्रमण गरेको प्रहरी नायव उपरीक्षक हरिप्रसाद शर्माले जानकारी दिए,
  मुड्केचुला गाउँपालिका–९ घर भएका शाही नेकपाका जिल्ला कमिटी सदस्य हुन् । शाहीलाई छुटाउन नेकपाका कार्यकर्ताले ठुलीभेरी नगरपालिका–९ अन्तरगत पर्ने भेत्ति डाँडोमा जीप भित्रै ढुङ्गा प्रहार गरि आक्रमण गरेका हुन् ।

  आक्रमणकारीलाई पक्राउ गर्न त्रिपुराकोट जुफाल कालागौडा र दुनै बाट ईन्सपेक्टरको नेतृत्वमा ३५ जनाको संख्यामा प्रहरी परिचालन गरिएको छ । सागरसँगै पक्राउ परेका नेकपाका बिबश शाही र दिनेश सिंहलाई भने प्रहरीले आइतबार साँझ नै छाडि सकेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...

  पुरा भयो एसईई परीक्षाको तयारी

  २०७९ मा हुने एसईई परीक्षाको तयारी पुरा भएको छ । शुक्रबारदेखि सुरु हुने माध्यमिक शिक्षा...

  आज साँझसम्म मन्त्रिपरिषद् विस्तार हुने

  मन्त्रिपरिषद् विस्तारलगायत विषयमा सत्ता साझेदार दलहरुबीच आज बिहान छलफल भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा...

  सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको निर्माण कार्य शुरु

  सूर्यविनायक धुलिखेल सडक आयोजना अन्तर्गत सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको सडक निर्माण कार्य शुरु भएको छ...

  वैशाख ६ र ७ गते भिटामिन ‘ए’ खुवाइदै

  आगामी वर्ष वैशाख पहिलो साता राष्ट्रिय भिटामिन ‘ए’ अभियान कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने भएको छ ।...