News Portal

  • भक्तपुर नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिताकाे मंगलबारसम्मकाे नतिजा हेर्नुस्

    भक्तपुर, २० कात्तिक
    १९०५ पटक
    भक्तपुर, २० कात्तिक

    भक्तपुर नगरपालिकाद्वारा आयोजित नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता अन्तर्गत मंगलबार सम्पन्न कसिमला पाँय् र एथलेटिक्स प्रतियोगिताको अन्तिम नतिजा प्राप्त भएको छ ।

    कार्तिक १८ र १९ गते सम्पन्न नगरब्यापी विद्यालयस्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता अन्तर्गतको खेलहरुमध्ये कक्षा ६ र ७ का छात्र तर्फको कसिमला पाँय् प्रतियोगितामा इसन सुकुपायो (बालविकास ई. स्कूल) –प्रथम, यूनिश देशेमरु (हिमालयन ग्लोरी स्कूल)–द्वितीय, बसन्त घिसि· (शारदा मा.वि.)– तृतीय र रुकेश सुलु (स्कलर्स होम स्कूल)ले सान्त्वना स्थान प्राप्त गर्न सफल भएका छन् ।

    त्यसैगरी छात्रा तर्फको ६ र ७ सम्मको कसिमला पाँय् प्रतियोगितामा सोफी दुवाल (तारा मा.वि.)– प्रथम, मनिषा खत्री (सरस्वती विद्यागृह) –द्वितीय, आयुषा जति (बाल विकास स्कूल)–तृतीय र श्रृया मानन्धरले सान्त्वना स्थान प्राप्त गर्न सफल भएका छन् ।

    कार्तिक १९ गतेसम्म सञ्चालित एथलेटिक्स प्रतियोगिताको १०० मि. दौड छात्र तर्फ सन्तोष विष्ट (सैनिक आवसीय मा.वि.)–प्रथम, विशाल पटेल (सनसाइन ई.स्कूल)–द्वितीय र सुजन प्रजापति(बागेश्वरी मा.वि.)–तृतीय भएका छन् भने १०० मि. दौड छात्रातर्फ स्वागता खाइजु (जेसिज् मा.वि.)–प्रथम, सरिना ध्वजु (नविन मा.वि.)–द्वितीय र सुमिना शिल्पकार(वाइजल्याण्ड इ.स्कूल) तृतीय भएका छन् ।
    त्यसैगरी एथलेटिक्स प्रतियोगिताको २०० मि. दौड छात्र तर्फ रोसन पहरी (सैनिक आवसीय मा.वि.)–प्रथम, प्रविना निरौला (सूर्यविनायक ई.स्कूल)–द्वितीय र सुरेन्द्र परियार(सैनिक आ. मा.वि.)–तृतीय भएका छन् भने २०० मि. दौड छात्रा तर्फ अपेक्षा कार्की (सैनिक आ.मा.वि.)–प्रथम, अन्जली घिसिङ (गणेश मा.वि.)–द्वितीय र गंगा थापा (सैनिक आ.मा.वि.) तृतीय भएका छन् ।

    ४०० मि. दौड छात्र तर्पm विजय अधिकारी (सैनिक आ. मा.वि.) –प्रथम, विश्वराम कुँवर (गणेश मा.वि.)–द्वितीय र सन्जन सैंजु (समाज सुधार मा.वि.)–तृतीय भएका छन् भने ४०० मि. दौड छात्रातर्फ उर्जा मधिकर्मी (जेसिज् मा.वि.)–प्रथम, निशा ब्लोन (गणेश मा.वि.)–द्वितीय र रेष्तिना सितिखु (जेसिज् मा.वि.) तृतीय भएका छन् ।

    १५०० मि. दौड छात्र तर्पmट नविन गुरुङ (शारदा मा.वि.) –प्रथम, नविन्द्र गुरुङ (सैनिक आ. मा.वि.)–द्वितीय र विश्वराम कुँवर (गणेश मा.वि.)–तृतीय भएका छन् भने १५०० मि. दौड छात्रातर्फ रेष्टिना सितिखु (जेसिज् मा.वि.)–प्रथम, निशा ब्लोन (गणेश मा.वि.)–द्वितीय र स्वस्तिका कर्माचार्य (जेसिज् मा.वि.) तृतीय भएका छन् ।

    अर्को सटपुट प्रतियोगिता छात्रतर्फ दिवस विक्रम साही(प्रभात ई.स्कूल)–प्रथम, राजु थापामगर (वागेश्वरी मा.वि.)–द्वितीय र अजूृन मानन्धर(बालविकास ई.स्कूल)–तृतीय भए भने सटपुट प्रतियोगिता छात्रा तर्फ सुजता खत्री(सनसाइन ई.स्कूल)–प्रथम, कविता डाँगी (वाइजल्याण्ड ई स्कूल)–द्वितीय र उर्जा मधिकर्मी (जेसिज् ई.स्कूल)–तृतीय भएका छन् ।

    ज्याभलिङ छात्र तर्पmको प्रतियोगितामा सुजन प्रजापति(वागेश्वरी मा.वि.)–प्रथम, विसाल ब्यँजु (जेसिज् मा.वि.)–द्वितीय र प्रकाश घर्तीमगर(वाइजल्याण्ड ई. स्कूल)–तूतीय भए भने ज्याभलि· छात्रातर्पm सुमिना शिल्पकार (वाइजल्याण्ड से.स्कूल)–प्रथम, सुमिना थापा(बालविकास ई.स्कूल)–द्वितीय र स्वस्तिका कर्माचार्य (जेसिज् मा.वि.)–तृतीय भएका छन् ।

    अर्को विधा ट्रिपल जम्प छात्र तर्पm रोसन पहरी (सैनिक आ.मा.वि.) प्रथम, रमेश तामा· (डेमोस ई. स्कूल) द्वितीय र सोहन श्रेष्ठ (प्रभात ई. स्कूल) तृतीय भएका छन् भने ट्रिपल जम्प छात्रा तर्फ निशा ब्लोन (गणेश मा.वि.) प्रथम, स्वागता खाइजु (जेसिज् ई. स्कूल) द्वितीय र प्रियन्का धामी (प्रभात ई. स्कूल) तृतीय भएका छन् ।

    १०० मि. रिले दौड छात्रतर्फको प्रतियोगितामा क्रमशः सैनिक आ.मा.वि., जेसिज् मा.वि. र सनसाइन् ई. स्कूल प्रथम,द्वितीय र तृतीय हुन सफल भए भने १०० मि. रिले दौड छात्रा तर्फ जेसिज् मा.वि., सैनिक आ.मा.वि. र गणेश मा.वि.ले क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय स्थान हासिल गरे ।

    उत्कृष्ट खेलाडीको उपाधी छात्रतर्फ रोसन पहरी (सैनिक आ.मा.वि.) र छात्रातर्फ स्वागता खाइजु (जेसिज् मा.वि.)ले प्राप्त गरे भने टिमतर्फ सैनिक आ.मा.वि., जेसिज् मा.वि. र गणेश मा.वि. क्रमशः प्रथम, द्वितीय र तृतीय स्थान हासिल गर्न सफल भएका आयोजक भक्तपुर नगरपालिकाले जानकारी गराएको छ ।

    प्रतियोगितामा नगरपालिका भित्रका ७२ विद्यालयको सहभागिता रहेकाे नगरपालिकाका युवा तथा खेलकुद समितिका संयोजक एवं वडा नम्बर १ का वडाध्यक्ष श्यामकृष्ण खत्रीले भक्तपुरपोस्टलाई बताए । प्रतियोगितामा टेबुलटेनिस, भलिबल, फुटसल, कबड्डी, खो—खो, एथ्लेटिक्स, बुद्धिचाल, ब्याडमिन्टन, कराँते, उसु, तेक्वान्डो, पोर्टबल, जिम्नास्टिक र कसिमला पाँय गरी १४ खेलका लागि प्रतिस्पर्धा रहेकाे बताइएकाे छ ।  प्रतियोगिता २३ गतेसम्म चल्नेछ ।

    प्रतिकृया दिनुहोस्

    सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न सांसद थापा संयोजक रहेको संसदीय समिति गठन

    काठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाले सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न संसदीय समिति गठन गरेको छ ।  समितिको...

    यस्ता छन् बजेटका पाँच उद्देश्य र प्राथमिकता(पूर्णपाठ सहित)

    बजेटको नयाँ ब्यागका साथमा अर्थमन्त्री वर्षमान पुन । तस्बिरः केशब गुरुङ अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले कूल...

    बजेटको बक्तब्यमै भक्तपुरको शान, पुनको बजेटले बढायो ढकालको सम्मान

    सरकारले प्रस्तुत गरेको आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/८२ को बजेट बक्तब्यमा भक्तपुर जिल्लाका केही आयोजनालाई प्राथमिकता...

    ४ सवारी साधन ठोक्किदा गयो २ जनाको ज्यान

    नारायणगढ-मुग्लिन सडक खण्डमा आइतबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दुई पुगेको छ...

    चाँगुनारायणका उपप्रमुखको तलब र भत्ता, स्कूले विद्यार्थीलाई पोशाक र जुत्ता

    भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकाका उपप्रमुख रमेश बुढाथोकीले आफूले पाउने तलब भत्ताको रकम विद्यालय पढ्ने बाबुनानीहरुको लागि...