News Portal

 • ए डिभिजन लिगमा आज ३ खेल हुँदै

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता२ फागुन २०७६
  ७२४ पटक
  २ फागुन २०७६

  काठमाडौं । शहीद स्मारक ए डिभिजन लिग शनिबार सकिँदैछ । उपाधिका लागि त्रिभुवन आर्मी र मछिन्द्र क्लब शनिबार खेल्दैछन् ।

  त्यसअघि शुक्रबार १३औं चरणको ३ खेल हुनेछ । साविक विजेता मनाङ मर्स्याङ्दी क्लब उपाधि होडबाट बाहिरिसकेको छ। १२ खेलबाट २५ अंकसहित मनाङ तेस्रो स्थानमा छ। मनाङलाई पछ्याइरहेको ललितपुरको थ्री स्टार क्लब २३ अंकसहित चौथो स्थानमा छ। यी दुई क्लबबीद्बको खेल त बाँकी छैन तर दुवै टिम तेस्रो हुने होडमा छन् ।

  लिगमा आज (शुक्रबार) तीन खेल हुँदैछन् । तीनै खेल सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्समा हुनेछ ।पहिलो खेलमा हिमालयन शेर्पा क्लब र न्युरोड टिम एनआरटी, दोस्रो खेलमा थ्री स्टार क्लब र च्यासल युथ क्लब र अन्तिम खेलमा जावलाखेल युथ र साविकको विजेता मनाङ मस्याङ्दी क्लबबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

  शेर्पा र एनआरटी बीचको पहिलो खेल बिहान पौने ९ बजे शुरु हुनेछ । शीर्ष ६ को दौडबाट बाहिरिसकेका दुबै टिमबीच प्रतिष्ठाको लडाई हुनेछ । एनआरटी लिगको पाँचौ जीतको खोजीमा हुनेछ । शेर्पा तेस्रो जीत निकाल्न चाहन्छ ।

  दोस्रो खेल मध्यान १२ बजे शुरु हुनेछ । च्यासलविरुद्ध जीत निकाल्दै थ्री स्टार शीर्ष तीनमा पर्न चाहन्छ । तर उसलाई जीतले मात्रै पुग्दैन ।तेस्रो खेलमा मनाङ भने जावलाखेलसँग पराजीत हुनुपर्नेछ । च्यासलसँग थ्री स्टारको जीत र जावलाखेलसँग मनाङले हारको समीकरणले मात्र थ्री स्टार तेस्रो स्थानमा पुग्नेछ ।

  आज च्यासल पाँचौ जीतको खोजीमा हुनेछ । च्यासलले आफ्ना तीन विदेशी खेलाडी मैदान उतार्ने छ भने थ्री स्टारले ४ विदेशी खेलाडीलाई प्रयोग गर्न पाउनेछ ।यस्तै तेस्रो खेलमा जावलाखेल र साविकको विजेता मनाङ मस्र्याङ्दी क्लब भिड्दैछन् । खेल दिउँसो साढे ३ बजे एन्फा मैदानमा शुरु हुनेछ ।

  जावलाखेल र मनाङ दुबैले सुपर सिक्समा स्थान पक्का गरिसकेका छन् । मनाङ भने आज तेस्रो स्थानको लागि भिड्दैछ । तेस्रो स्थानमा रहेर लिगको अन्त्य गर्न मनाङलाई जीतको विकल्प छैन ।दिनको दोस्रो खेलमा थ्री स्टारले जीत निकाले मनाङलाई जीत्नैपर्ने दबाब छ । थ्री स्टारको बराबरी तथा हारले मनाङलाई स्वत फाईदा पुग्नेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...