News Portal

 • जीत कायम राख्ने निवर्तमान सांसद बस्नेतको जिकिर

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ३० असोज २०७९
  २४६ पटक
  भक्तपुर, ३० असोज २०७९

  नेकपा (एमाले) का तर्फबाट भक्तपुर २ मा उम्मेदवार रहेका निवर्तमान सांसद एवं पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतले जीत कायम राख्ने जिकिर गरेका छन् । आफ्नो नेतृत्वमा भक्तपुरले बिकासको काचुली फेरेको बताउदै उनले आफूहरुलाई जनताले जिताउने जिकिर गरेका हुन् ।

  एमाले निकट प्रेस चौतारी भक्तपुरद्वारा आयोजित ‘उम्मेदवारसंग संचारकर्मी’ विषयक एक कार्यक्रमलाई आइतवार सूर्यविनायकमा संवोधन गर्दै उम्मेदवार बस्नेतले सत्तारुढ गठबन्धन नेताहरु बीचको मात्र गठबन्धन भएको आरोप लगाए । सत्ता गठबन्धनलाई उनीहरुकै कार्यकर्ता र जनताले स्वीकार नगरेको उनको दावी छ । उनले निर्वाचनमा तेब्बर बढी मत ल्याएर जित्ने समेत जिकिर गरे ।

  निर्वाचन पछि बालकोट निवासी आफ्ना पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सिंहदरवारको नेतृत्व गर्ने उद्घोष गर्दै नेता बस्नेतले सरकारको नेतृत्व अध्यक्ष ओलीले गर्ने र आफू पनि त्यसमा सहभागी हुने बताउदै सिंहदरवारले भक्तपुरलाई खोज्दै आउँन एमालेले जित्नुको बिकल्प नभएको बताए ।

  उक्त अवसरमा निर्वाचन क्षेत्र नं. २ (क) प्रदेश सभा तर्फका उम्मेदवार किरण थापामगरले आफू वडाध्यक्ष हुँदा गरेको कामलाई सम्झेर पार्टीले उम्मेदवार बनाएको बताउदै वडाध्यक्ष हुदाँको जस्तै जनताको मन जित्ने गरी काम गर्ने प्रतिवद्धता प्रकट गरे ।

  निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ (ख) का उम्मेदवार चन्दन कृृष्ण श्रेष्ठले सुखी नेपाली र संम्वृद्ध नेपालको नारालाई पुरा गर्न आफूहरू चुनावी मैदानमा उत्रिएको उल्लेख गरे ।

  उक्त अवसरमा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ का उम्मेदवार रहेका निवर्तमान जिसस प्रमुख नवराज गेलालले आफूले जिसस प्रमुख हुँदा गरेका कामको फेयरिस्त प्रस्तुत गर्दै निर्वाचित भएपछि गर्ने कामको कार्य योजना प्रस्तुत गरेका थिए ।

  कार्यक्रममा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ ‘क’ का उम्मेदवार मोहनवीर श्रेष्ठ र ‘ख’ का उम्मेदवार नारायण सुन्दर सिन्तकलाले समेत आफ्नो चुनावी एजेन्डा सुनाएका थिए ।

  प्रेस चौतारी भक्तपुरका अध्यक्ष हेमराज ढकालको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा एमाले जिल्ला कमिटी अध्यक्ष बचन देउजा, प्रचार विभाग प्रमुख निरञ्जन बजगाई, समानुपातिक उम्मेदवारहरु लगायतको आतिथ्यता रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरकै जेठो साहित्य मन्दिरको साधारण सभामा संस्थापक कायष्ठ सम्मानित

  भक्तपुरकै जेठो एवं देशकै पनि एक पुरानो र प्रतिष्ठित साहित्यिक संस्था नेपाल साहित्य मन्दिरको १३...

  सल्लाघारीमा चैत २३ देखि ११ दिनसम्म महोत्सव

  नयाँ वर्ष एवं बिस्का पर्वको अवसरमा भक्तपुरमा हुँदै आएको औद्योगिक, साँस्कृतिक, पर्यटन तथा व्यापार महोत्सवले...

  प्रकाश ‘माइला’ को ‘साइकलमा सल बेरियो’

  अनेसास केन्द्रीय कार्यसमितिका निवर्तमान अध्यक्ष तथा साहित्यकार प्रकाश पौडेल ‘माइला’को शब्द तथा वसन्त र अस्मिताको...

  पदम विश्वकर्मा साहित्य प्रतिष्ठानद्वारा ‘प्रतिबन्ध’ प्रकाशन तथा पुरस्कार वितरण

  पदम विश्वकर्मा साहित्य प्रतिष्ठान तथा नेपाल दलित तथा संस्कृति प्रतिष्ठानको आयोजनामा प्रतिबन्ध कथासंग्रहको लोकार्पण तथा...

  भक्तपुर नगरपालिकाले सञ्चालन गरेका शिक्षण संस्थाहरुमा नयाँ प्राचार्य नियुक्त

  भक्तपुर नगरपालिकाद्वारा सञ्चालित ‘ख्वप मा.वि.’, ‘ख्वप कलेज’, ‘शारदा क्याम्पस’, ‘शारदा क्याम्पस मा.वि’ र ‘ख्वप कलेज...