News Portal

 • जीत नजिक दुर्लभ थापा(पछिल्लो मतपरिणाम सहित)

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ७ मङ्सिर २०७९
  ५२९ पटक
  भक्तपुर, ७ मङ्सिर २०७९

  भक्तपुर-२ को प्रतिनिधि सभा तर्फ नेकपा (एमाले) उम्मेदवार रहेका पूर्व मन्त्री महेश बस्नेतलाई पछि पार्दै गठबन्धन तर्फका साझा उम्मेदवार कांग्रेस जिल्ला सभापति दुर्लभ थापा जीत नजिक पुगेका छन् । करिब ९३ प्रतिसत मतगणना भइसक्दा उनले ६ सय ८८ मतको अग्रता कायम राख्दै जीत नजिक पुगेका हुन् ।                                                                                     अघिल्लो निर्वाचनमा कांग्रेसका उम्मेदवार रहेका पूर्व सभामुख दमननाथ ढुङ्गानालाई दोब्बर मतले पराजित गर्दै प्रतिनिधि सभा सदस्य बन्न सफल एमाले उम्मेदवार बस्नेत यस पटक भने एक पटक पनि अघि बढ्न सकेका छैनन् । १४ औं पटक मतपरिणाम सार्वजनिक हुँदा बस्नेतले एकपटक पनि थापालाई उछिन्न सकेनन् । तर तीन अङ्कको झिनो मतान्तर कायम राख्दै उनले हरेक पटक कांग्रेसलाई चुनौती भने दिइरहेका छन् ।                                                                                           पछिल्लो मतपरिणाम साझ ७:३० अनुसार थापाले २२ हजार ६ सय ९४ मत पाउदा बस्नेतले २२ हजार ६ मत पाएका निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयका कम्प्युटर अपरेटर न्हुज किजुले भक्तपुर पोस्टलाई जानकारी गराएका छन् ।                                     अब ४ हजार ७ सय ९४ मत मात्र गन्न बाकी रहेको बताइएको छ ।  गन्न बाकी मत मथ्यपुर थिमिका मतदान केन्द्रका मात्र भएका र स्थानीय निर्वाचनको नतिजा विश्लेषण गर्दा कांग्रेस उम्मेदवार दुर्लभ थापाले जीत हासिल गर्ने निश्चित प्रायः रहेको बिश्लेशकहरुले बताएका छन् । यस निर्वाचन क्षेत्रमा ६५ हजार ९ सय १९ मत खसेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  तोरीको उत्पादन बढ्ने भएपछि किसान खुसी

  पूर्वी नवलपरासीमा यस वर्ष नगदे बालीकोे रूपमा रहेको तोरीको उत्पादन बढ्ने भएको छ । यस...

  लामिछानेको धम्कीपूर्ण अभिव्यक्तिप्रति पत्रकार महासंघको कडा शब्दमा निन्दा

  नेपाल पत्रकार महासंघले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका अध्यक्ष रवि लामिछानेले पत्रकार सम्मेलनमा दिएको अभिव्यक्तिप्रति गम्भीर ध्यानाकर्षण...

  प्रजिअ रिजालको स्वागत

  सुर्खेत जिल्लाबाट भक्तपुरमा सरुवा भई आएका भक्तपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी खगेन्द्रप्रसाद रिजालको स्वागत गरिएको छ...

  खेल र खेलाडीहरुको क्षमता अभिबृद्धिका लागि राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाका नगरप्रमुख सुरेन्द्र श्रेष्ठले नगरपालिकाले खेलकुदको विकासलाई प्राथमिकतामा राखेर कार्य गर्दै आइरहेको बताउँदैं...

  अब प्रधानमन्त्री हुने गरी आउने लामिछानेको भनाइ

  राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) का सभापति रवि लामिछानेले अब आगामी निर्वाचनबाट आफू उपप्रधान र गृहमन्त्री...