News Portal

 • भक्तपुर सम्वन्धी विशेष गीतसंगै गायक कसपालको एकल एल्बम समेत शनिवार सार्वजनिक गरिने

  इभक्तपुर संवाददाता
  १६७२ पटक

  भक्तपुर सम्वन्धी बहुप्रतिक्षित विशेष गीत शनिवार सार्वजनिक हुने भएको छ । उक्त गीतको अडियो भिडियो निर्माण सम्पन्न भैसकेकोले शनिवार सार्वजनिक हुने भएको हो ।

  सांगीतिक संस्था रागरागिनी इन्टरटेनमेन्टको आयोजनामा उक्त विशेष गीतको शनिवार लोकार्पण कार्यक्रम राखिएको आयोजक सस्थाका अध्यक्ष समेत रहेका गायक कपिल कसपालले जानकारी गराए । गायक कसपालले जनाए अनुसार भक्तपुर विशेष गीतको साथै उनको एकल एल्बम ‘महसुस अ रिअलाइजेशनको पनि उक्त अवसरमा लोकार्पण गरिने कार्यक्रम रहेको छ । कार्यक्रम शनिवार विहान १०:३० बजेबाट सूर्यविनायकस्थित योयो बैंक्वेटमा संचालन हुने तालिका तय गरिएको गायक कसपालको भनाइ छ ।

  वरिष्ठ गायक प्रेमध्वज प्रधानको प्रमुख आतिथ्यतामा संचालन हुने भक्तपुर विशेष गीत र एकल गीती एल्बम लोकार्पण कार्यक्रममा इतिहासबिद तेजेस्वर बाबु ग्वङ,वरिष्ठ संगीतकार दिपक जंगम ,वरिष्ठ गायक दिपक खरेल, लगायत गीत संगीतका श्रष्ठा र पारखीहरुको बाक्लो उपस्थिति रहने बताइएको छ । भक्तपुरका चारै नगरपालिकाका मेयर र उपमेयरका साथै बिभिन्न कार्यालयका प्रमुखहरु पनि कार्यक्रममा निम्त्याइएका छन् ।

  भक्तपुर सम्बन्धी विशेष गीतलाई बिश्वभरीका पर्यटन बजारमा पठाउन सकियोस र पर्यटकलाई सजिलै भक्तपुरप्रती आकर्षित गर्न सकियोस भन्ने उदेश्यले गीतको भिडियोमा शब्दलाई अंग्रेज़ीमा स्क्रोल्लिंग गरेर देखाइने व्यवस्था मिलाइएको उनको भनाइ छ । करिब पाँच मिनेटको गीतमा भक्तपुरका सम्पुर्ण कला,भाषा ,साहित्य ,परम्परा ,रितिरिवाज र बस्तुस्थितिको चित्र उतार्ने प्रयत्न गरिएको गायक कसपालले जानकारी गराए ।

  उक्त गीतलाई चर्चित व्यंग्यकार चट्याङ मास्टर (कृष्ण मुरारी गौतम ) ले लेखेका हुन् भने बिबि अनुरागीले संगीत भरेका छन् । गीतको अडियो ब्य्वस्थापन पत्रकार तथा साहित्यकार जितेन्द्र रसिकले गरेका बताइएको छ ।भक्तपुर बिशेष गीतको निर्देशन चर्चित निर्देशक गम्भीर बिष्टले गरेका छन् । गीतमा ५ दर्जन भन्दा बढी नृत्य कलाकारहरुलाई नचाइएको छ भने भक्तपुरका सम्पुर्ण भेषभुषा ,परम्परा ,रितिरिवाज लाई एउटै फ्रेम भित्र अटाइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  यि हुन् मंगलवारको मन्त्रिपरिषद् बैठकले गरेका ८ निर्णय

  काठमाडौं। प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले विभिन्न ८ वटा निर्णयहरु गरेको छ ।...

  शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त

  काठमाडौं । शिक्षक सेवा आयोगको अध्यक्षमा मधुप्रसाद रेग्मी नियुक्त भएका छन् । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद्...

  माधव नेपाल र प्रचण्डबीच भेटवार्ता

  नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाललाई भेट्न नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल कोटेश्वर पुगेका...

  अनलाइन शिक्षणसम्बन्धी तालिम माग गरेमा विद्यालयलाई सोझै दिने सरकारी तयारी

    – १० लाख ९३ हजार बालबालिका अनलाइन कक्षामा – इच्छाशक्ति भएका सामुदायिक विद्यालयहरुले अनलाइनबाटै...

  भूवन र दीपाश्रीको सम्बन्ध चिसिएको चर्चा हल्ला मात्रै !

  सर्वाधिक ग्रस कमाई गर्न सफल चलचित्र ‘छक्का पन्जा’का ३ वटै सिरिजका कारण निर्देशक दीपाश्री निरौला...