News Portal

 • भक्तपुरमा पाँचौं अरुण थापा स्मृति साँझ हुँदै

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाता भक्तपुर, ३ साउन २०७९
  ४५० पटक
  भक्तपुर, ३ साउन २०७९

  नेपाली सुगम आधुनिक संगीतका एक अजर अमर गायक तथा संगीतकार अरुण थापाको ‘२३ औं स्मृति दिवस २०७९’को अवसरमा भक्तपुरमा ‘अरुण थापा स्मृति साँझ’ हुने भएको छ । भक्तपुर साँगीतिक समाजको आयोजनामा कार्यक्रम यही साउन ७ गते शनिवार हुँदैछ । समाजले थापाको स्मृतिका लगातार पाँचौं पटक स्मृति साँझ आयोजना गर्न लागेको हो ।

  कार्यक्रममा भक्तपुरका स्थानीय कलाकारहरुले स्व. थापाका गित गुनगुनाउने छन् । कार्यक्रममा सत्यनारायण मानन्धर, लक्ष्मण पलिखेल, राजेश शाही, रोशन धौभडेल, विनोद राज ढुंगेल, अधीश्री कसपाल र नविन्द्रलाल कर्माचार्यले स्व. थापाका गित गाउने आयोजक समाजका अध्यक्ष प्रविण शाहीले बताएका छन् । त्यसैगरी वाद्यवादनमा गायकहरुलाई कृष्णसुन्दर सुजखु, महेन्द्र सिंख्वाल, सरोज केसी, श्रीजल मधिकर्मी, अनिश शाक्य र यजु आर्चाले वाद्यवादनमा साथ दिने अध्यक्ष शाहीले जानकारी गराए ।

  कार्यक्रमलाई सिद्धि स्मृति प्रतिष्ठान, अक्सफोर्ड प्राक्टिकल ईङ्गलिस स्कुल, गुडविल कन्सल्टको सहयोग रहेको छ भने कार्यक्रमको रेडियो पार्टनर भक्तपुर एफ एम १०५ दशमलव ४ मेघाहर्ज, टेलिभिजन पार्टनर भादगाउँ टेलिभिजन, मिडिया पार्टनर न्यूज अफ साप्ताहिक, फोटोग्राफी पार्टनर पिक्सेल्स इन्ग्राभर्स र साउण्ड पार्टनर आराधना संगीत समूह रहेका बताइएको छ ।

  वरिष्ठ संगीतकार दिपक जंगमको प्रमुख आतिथ्यतामा आयोजना हुने कार्यक्रममा वरिष्ठ गितकार दिनेश अधिकारीलाई ‘अरुण थापा स्मृति सम्मान २०७९’ले सम्मान गरिने समाजका उपाध्यक्ष कपिल कस्पालले जानकारी दिएका छन् ।

  कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको आयोजकको भनाइ छ । कोरोना महामारीका कारण विगत दुई वर्ष कार्यक्रमलाई औपचारिकतामा सिमित गरिएको थियो । यसवर्ष बृहतरुपमा गर्ने निर्णय अनुसार काम अघि बढेको बताइएको छ । कार्यक्रम अक्सफोर्ड प्राक्टिकल ईङ्गलिस स्कुल सल्लाघारीको प्रांगणमा हुने भक्तपुर साङ्गितिक समाजका सचिव अल्ब्रट बज्राचार्यले बताएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा छः ताइवान

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा रहेको ताइवानका विदेशमन्त्री जोसेफ वुले बताएका छन्। सीमा क्षेत्रमा चीनले गरेको...

  देशभरका नासुले आज आन्दोलन गर्ने

  तलब फरक भएको भन्दै देशभरका नायब सुब्बा(नासु)ले आज मंगलबार आन्दोलन गर्ने भएका छन्। सरकारले असमान...

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र पुरुषको शव भेटियो

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र एक पुरुषको शव भेटिएको छ ।सुन्दरहरैँचा नगरपालिकास्थित सलकपुरमा ना ३ ख ४७४३...

  एमाले संघीय निर्वाचनका लागि दल दर्ता गर्ने

  नेकपा एमाले आगामी मंसिरमा तय भएको संघीय निर्वाचनका लागि आज मंगलबार दल दर्ता गराउने भएको...

  फोहर बोकेर बञ्चरेडाँडा गएका गाडीमा तोडफोड

  बञ्चरेडाँडा ल्यान्डफिल क्षेत्रमा फोहर बोकेर गएका गाडीमा तोडफोड भएको छ । धादिङ र नुवाकोटको सीमाना...